Gamehunterz’a hoşgeldiniz. Sitemize üye olarak ekstra fırsatlar yakalamayı ve kampanyaları takip etmeyi unutmayın! Ucuza oyun alışverişleri dileriz.

Life Is Strange: Before The Storm 1. Bölüm

Life Is Strange: Before The Storm 1. Bölüm oyununu en iyi fiyatla satın almak istiyorsan doğru yerdesin! Life Is Strange: Before The Storm 1. Bölüm oyununun fiyatlarını karşılaştır, en ucuz ve güvenilir satıcıyı bul. Life Is Strange: Before The Storm 1. Bölüm sistem gereksinimlerini ve yorumlarını incele. Haydi, en uygun fiyatlı satıcıya git ve en ucuza Life Is Strange: Before The Storm 1. Bölüm satın al!

PsnStore

57.00₺

PsnStore UK

59.71₺

PsnStore ES

61.45₺

Çıkış tarihi: Aug. 31, 2017
Geliştiren: Square Enix LTD
Yayıncı: Square Enix LTD
Platform:
Category: ACTION FPS HORROR SURVIVAL SHOT
Yaş Sınırı: None
Life is Strange: Before the Storm'da, önünde başarılı bir gelecek olan güzel ve popüler Rachel Amber ile imkansız bir arkadaşlık kurmaya başlayan 16 yaşındaki asi Chloe Price'ın hikayesi anlatılıyor. Rachel'ın dünyası bir aile sırrı nedeniyle alt üst olunca bu ikili kendilerini bekleyen şeytanları defedecek gücü bulmak için yeni kurdukları ittifaktan faydalanırlar. Özellikler• Seçim ve sonuç ilkesine dayanan öyküsel macera• Yapılan seçimlere göre birden çok son• ‘Backtalk’ - Chloe'nin kışkırtmak veya kendi yolunu bulmak için alaycılığını kullanmasını sağlayan bir risk/ödül konuşma modudur• Zekice sözler ve çizimlerle dünyada bir iz bırakın• Chloe’nin kostümünü seçin ve insanların sizin görünümünüze nasıl tepki verdiklerini görün• Bağımsız, lisanslı oyun müzikleri ve Daughter imzalı orijinal parçaOyun içi satın alma opsiyonu1 OyuncuDUALSHOCK®4 Titreşim İşleviHDTV ekran çözünürlüğü: 720p,1080i,1080pBu ürünün indirilmesi, PlayStation Network Hizmet Koşulları ve Yazılım Kullanım Koşulları ile bu ürün için geçerli olan belirli ek koşullara tabidir. Şartları kabul etmek istemiyorsanız bu ürünü indirmeyin. Diğer önemli bilgiler için bkz. Hizmet Koşulları. Birden fazla PS4 sistemine indirmek için tek seferlik lisans ücreti. Bunu Ana PS4 Sisteminde kullanırken PlayStation Network'de oturum açmanız gerekmezken diğer PS4 sistemlerinde kullanırken oturum açma gereklidir.Bu ürünü kullanmadan önce önemli sağlık bilgileri hakkında bilgi sahibi olmak için Sağlık Uyarıları kısmına bakın.Sony Interactive Entertainment Inc. Yazılım Kütüphanesi © kullanım hakları Sony Interactive Entertainment Europe kuruluşuna özel olarak lisanslanmıştır ve bu çerçevedeki yazılım kullanım haklarına tabidir. Lisans ve kullanım kurallarının tümüne eu.playstation.com/legal adresinden ulaşabilirsiniz.Life is Strange: Before The Storm © 2017 Square Enix Ltd. All Rights Reserved. LIFE IS STRANGE and LIFE IS STRANGE: BEFORE THE STORM are registered trademarks or trademarks of Square Enix Ltd.

Benzer Ürünler

Hemen İncele
PS4
Snowrunner
284.00₺ 142.00₺
Hemen İncele
PS4
The Long Dark
179.00₺ 179.00₺
Hemen İncele
PS4
Battlefield V
539.00₺ 279.00₺