Gamehunterz’a hoşgeldiniz. Sitemize üye olarak ekstra fırsatlar yakalamayı ve kampanyaları takip etmeyi unutmayın! Ucuza oyun alışverişleri dileriz.

Subterrain

Subterrain oyununu en iyi fiyatla satın almak istiyorsan doğru yerdesin! Subterrain oyununun fiyatlarını karşılaştır, en ucuz ve güvenilir satıcıyı bul. Subterrain sistem gereksinimlerini ve yorumlarını incele. Haydi, en uygun fiyatlı satıcıya git ve en ucuza Subterrain satın al!

PsnStore US

146.33₺

PsnStore

162.50₺

PsnStore UK

167.40₺

PsnStore ES

174.32₺

Çıkış tarihi: Jan. 25, 2017
Geliştiren: PIXELLORE INC.
Yayıncı: PIXELLORE INC.
Platform:
Category: ACTION FPS HORROR SURVIVAL SHOT
Yaş Sınırı: None
Hayatta kalmak için yapmanız gerekenleri yapın: düşmanlarla savaşın, açlık ve susuzlukla savaşın, yaralarınızı onarın ve Mars'daki felaketten kurtulmak için sürekli mücadele içinde kaynaklar toplamayın!VÜCUT, KOMBAT, EĞLENCE, KEŞFİ- Susuzluğa, açlığa, bitkinliğe ve daha fazlasına karşı savaşın!- Oksijen ve termal düzeylerinizi yönetin!- Zamanın sebatına karşı savaşın! Enfeksiyona karşı yarış!- 3B yazıcıları kullanarak zırh, silah, bomba ve yükseltme üretin!- Araştırma öğeleri daha güçlü sürümleri oluşturmak için!- Rasgele oluşturulan alt seviyeleri keşfedin!- Enfeksiyon hakkında ipuçları bulun!1 Oyuncuminimum 980 MB alan gerekirHDTV ekran çözünürlüğü: 720p,1080pBu ürünün indirilmesi, PlayStation Network Hizmet Koşulları ve Yazılım Kullanım Koşulları ile bu ürün için geçerli olan belirli ek koşullara tabidir. Şartları kabul etmek istemiyorsanız bu ürünü indirmeyin. Diğer önemli bilgiler için bkz. Hizmet Koşulları. Birden fazla PS4 sistemine indirmek için tek seferlik lisans ücreti. Bunu Ana PS4 Sisteminde kullanırken PlayStation Network'de oturum açmanız gerekmezken diğer PS4 sistemlerinde kullanırken oturum açma gereklidir.Bu ürünü kullanmadan önce önemli sağlık bilgileri hakkında bilgi sahibi olmak için Sağlık Uyarıları kısmına bakın.Sony Interactive Entertainment Inc. Yazılım Kütüphanesi © kullanım hakları Sony Interactive Entertainment Europe kuruluşuna özel olarak lisanslanmıştır ve bu çerçevedeki yazılım kullanım haklarına tabidir. Lisans ve kullanım kurallarının tümüne eu.playstation.com/legal adresinden ulaşabilirsiniz.Copyright © 2016-2017 Pixellore Inc All Rights Reserved

Benzer Ürünler

Hemen İncele
PS4
Snowrunner
284.00₺ 142.00₺
Hemen İncele
PS4
The Long Dark
179.00₺ 179.00₺
Hemen İncele
PS4
Battlefield V
539.00₺ 279.00₺