Gamehunterz’a hoşgeldiniz. Sitemize üye olarak ekstra fırsatlar yakalamayı ve kampanyaları takip etmeyi unutmayın! Ucuza oyun alışverişleri dileriz.

Mugsters

Mugsters fiyatları karşılaştırmak için doğru yerdesin. Hemen aşağıdaki bölümümüzden fiyat karşılaştırarak Mugsters satın al. Oyunun sistem gereksinimlerine bak ve satın alan kişilerin yorumlarını oku. Dilersen, Gamehunterz olarak oyun hakkında yazdığımız yorumları okuyabilirsin. Gamehunterz olarak, ucuza alışverişler dileriz!

PsnStore

109.00₺

PsnStore UK

117.39₺

PsnStore US

126.72₺

PsnStore ES

151.01₺

Çıkış tarihi: July 17, 2018
Geliştiren: Team 17 Digital LTD
Yayıncı: Team 17 Digital LTD
Platform:
Category: ACTION FPS HORROR SURVIVAL SHOT
Yaş Sınırı: None
Uzaylılar dünyayı ele geçirdi ve tüm insanları esir aldı. İnsanlığı özgür bırakarak DÜNYAYI KURTACAK ve bu tehdide bir son verecek bilgiye sahip tek kişi sensin.Mugsters fizik tabanlı, gerilimli ve aksiyonlu bir bulmaca oyunudur. Sandbox seviyelerinde araçları kullanarak, tuzakları atlatarak ve patlamalardan kaçarak çevik manevralarla düşmanlarından kurtul.Temel Özellikler:• Yüksek Tempolu Aksiyon! Ustalık gerektiren seviyelerdeki tehlikelerle mücadele et. Uzaylı adam kaçırma ışınlarına, roket kulelerine ve sayısız tuzaklara dikkat et.• Fizik! Fizik tabanlı sandbox dünyasını keşfet.• Araçlar! Özgürlüğün için 30'dan fazla araç türüyle istediğin gibi yık, çarp ve ateş et.• Bulmacalar! İnsanlığı kurtarmak için patlayıcıları, tuzakları ve araçları kullan. Sonrasında kristalleri toplayıp kaç. • Çok oyunculu! Arkadaşınla takım oluştur ve dünyayı ele geçiren tehdidi yok etmek için mücadele et. Görevler, iki oyuncunun yerel olarak ortaklaşa oynayabileceği şekilde düzenlenmiş haldedir!1-2 Oyuncuminimum 800 MB alan gerekirHDTV ekran çözünürlüğü: 720p,1080i,1080pHareket kontrol özellikleri için bir PlayStation®Move gezinti kontrol cihazı veya Kablosuz Kumanda gerekir.Bu ürünün indirilmesi, PlayStation Network Hizmet Koşulları ve Yazılım Kullanım Koşulları ile bu ürün için geçerli olan belirli ek koşullara tabidir. Şartları kabul etmek istemiyorsanız bu ürünü indirmeyin. Diğer önemli bilgiler için bkz. Hizmet Koşulları. Birden fazla PS4 sistemine indirmek için tek seferlik lisans ücreti. Bunu Ana PS4 Sisteminde kullanırken PlayStation Network'de oturum açmanız gerekmezken diğer PS4 sistemlerinde kullanırken oturum açma gereklidir.Bu ürünü kullanmadan önce önemli sağlık bilgileri hakkında bilgi sahibi olmak için Sağlık Uyarıları kısmına bakın.Sony Interactive Entertainment Inc. Yazılım Kütüphanesi © kullanım hakları Sony Interactive Entertainment Europe kuruluşuna özel olarak lisanslanmıştır ve bu çerçevedeki yazılım kullanım haklarına tabidir. Lisans ve kullanım kurallarının tümüne eu.playstation.com/legal adresinden ulaşabilirsiniz.Mugsters. Developed by Reinkout Games. Published by Team17 Digital Ltd © 2018. Team17 are trademarks or registered trademarks of Team17 Digital Limited. All other trademarks, copyrights and logos are property of their respective owners.

None
None

Benzer Ürünler

Hemen İncele
PS4
Snowrunner
284.00₺ 284.00₺
Hemen İncele
PS4
The Long Dark
179.00₺ 179.00₺
Hemen İncele
PS4
Battlefield V
539.00₺ 279.00₺