Gamehunterz’a hoşgeldiniz. Sitemize üye olarak ekstra fırsatlar yakalamayı ve kampanyaları takip etmeyi unutmayın! Ucuza oyun alışverişleri dileriz.

All-Star Fruit Racing

All-Star Fruit Racing fiyatları karşılaştırmak için doğru yerdesin. Hemen aşağıdaki bölümümüzden fiyat karşılaştırarak All-Star Fruit Racing satın al. Oyunun sistem gereksinimlerine bak ve satın alan kişilerin yorumlarını oku. Dilersen, Gamehunterz olarak oyun hakkında yazdığımız yorumları okuyabilirsin. Gamehunterz olarak, ucuza alışverişler dileriz!

PsnStore

84.00₺

PsnStore US

170.44₺

PsnStore UK

190.06₺

PsnStore ES

202.33₺

Çıkış tarihi: July 13, 2018
Geliştiren: PQube Ltd
Yayıncı: PQube Ltd
Platform:
Category: ACTION FPS HORROR SURVIVAL SHOT
Yaş Sınırı: None
None
Her yaşa ve her yetenek seviyesine uygun bol heyecanlı ve şimşek hızında bir kart yarış oyununda çılgınlıklar yap! All-Star Fruit Racing, oyunculara aksiyon dolu rengarenk dünyalar sunuyor: Şampiyonalarla, modlarla ve insanı hayretler içerisinde bırakacak manzaralarla dolu rengarenk bir yarış oyununda dönen halkalarda kay, muazzam zıplamalarla havada süzül ve boru pistlerde yer çekimine hakim ol!1-4 OyuncuAğ Oyuncusu 2-8 - Tam oyun, çevrimiçi çok oyunculu oyun erişimi için PlayStation®Plus üyeliği gerektirirUzaktan Oynama DestekliHDTV ekran çözünürlüğü: 720p,1080i,1080pBu ürünün indirilmesi, PlayStation Network Hizmet Koşulları ve Yazılım Kullanım Koşulları ile bu ürün için geçerli olan belirli ek koşullara tabidir. Şartları kabul etmek istemiyorsanız bu ürünü indirmeyin. Diğer önemli bilgiler için bkz. Hizmet Koşulları. Birden fazla PS4 sistemine indirmek için tek seferlik lisans ücreti. Bunu Ana PS4 Sisteminde kullanırken PlayStation Network'de oturum açmanız gerekmezken diğer PS4 sistemlerinde kullanırken oturum açma gereklidir.Bu ürünü kullanmadan önce önemli sağlık bilgileri hakkında bilgi sahibi olmak için Sağlık Uyarıları kısmına bakın.Sony Interactive Entertainment Inc. Yazılım Kütüphanesi © kullanım hakları Sony Interactive Entertainment Europe kuruluşuna özel olarak lisanslanmıştır ve bu çerçevedeki yazılım kullanım haklarına tabidir. Lisans ve kullanım kurallarının tümüne eu.playstation.com/legal adresinden ulaşabilirsiniz.© 3DClouds.it - a division of FORMEX SRL. All rights reserved. Published by PQube Limited.

PS4

Benzer Ürünler

PS4
Snowrunner
284.00₺ 284.00₺
PS4
The Long Dark
179.00₺ 179.00₺
PS4
The Last Of Us Part II
499.00₺ 255.95₺
PS4
Battlefield V
539.00₺ 279.00₺