Gamehunterz’a hoşgeldiniz. Sitemize üye olarak ekstra fırsatlar yakalamayı ve kampanyaları takip etmeyi unutmayın! Ucuza oyun alışverişleri dileriz.

Paradox Soul

Paradox Soul fiyatları karşılaştırmak için doğru yerdesin. Hemen aşağıdaki bölümümüzden fiyat karşılaştırarak Paradox Soul satın al. Oyunun sistem gereksinimlerine bak ve satın alan kişilerin yorumlarını oku. Dilersen, Gamehunterz olarak oyun hakkında yazdığımız yorumları okuyabilirsin. Gamehunterz olarak, ucuza alışverişler dileriz!

PsnStore US

16.97₺

PsnStore US

16.97₺

PsnStore UK

18.88₺

PsnStore

19.20₺

PsnStore ES

20.15₺

Çıkış tarihi: July 3, 2019
Geliştiren: RATALAIKA GAMES SL
Yayıncı: RATALAIKA GAMES SL
Platform:
Category: ACTION FPS HORROR SURVIVAL SHOT
Yaş Sınırı: None
None
Keşif tabanlı bir Metroidvania hayatta kalma oyunu olan Paradox Soul, destekleme konusunu alıp pencereden dışarı atıyor. Oyuncu için her şeyi harfi harfine söylemek yerine, Dr. Alli Rose'un bu garip deney tesisinde neler olup bittiğini anlayabilmesinin tek yolu, tavşan deliğinin derinliklerine inip hepsini kendi başına çözmesidir.Kimse onu bu deney tesisinden kurtarmayacak, bu yüzden Dr. Rose'un her yükseltmeyi toplamasına, tüm patronları yenmesine ve gizemi çözmesine yardım edin. Onun tek umudu sensin.Özellikler: * Retro piksel çizim ve animasyon * Korkunç ölçüde destansı bölüm sonu canavar dövüşleri * Savaş ve navigasyon için benzersiz kostüm yetenekleri * Keşfedilecek havalı silah yükseltmeleri * El yapımı kötülük labirenti * Çözülecek gizemlerBu Cross-Buy ürününü PS4™ ve PS Vita sürümlerine indirebilirsiniz.PS4™ & PS VitaBu ürünün indirilmesi, PlayStation Network Hizmet Koşulları ve Yazılım Kullanım Koşulları ile bu ürün için geçerli olan belirli ek koşullara tabidir. Şartları kabul etmek istemiyorsanız bu ürünü indirmeyin. Diğer önemli bilgiler için bkz. Hizmet Koşulları. PS4: Birden fazla PS4 sistemi indirmek için tek seferlik lisans ücreti. Bunu Ana PS4 Sistemi de kullanırken PlayStation Network'de oturum açmanız gerekmezken diğer PS4 sistemlerinde kullanırken oturum açma gereklidir.PS Vita: Uyumlu Taşınabilir Konsol sistemlerinden etkinleştirilmiş 3 adede kadar yükleme için bir seferlik ücret.Bu ürünü kullanmadan önce önemli sağlık bilgileri hakkında bilgi sahibi olmak için Sağlık Uyarıları kısmına bakın.Sony Interactive Entertainment Inc. Yazılım Kütüphanesi © kullanım hakları Sony Interactive Entertainment Europe kuruluşuna özel olarak lisanslanmıştır ve bu çerçevedeki yazılım kullanım haklarına tabidir. Lisans ve kullanım kurallarının tümüne eu.playstation.com/legal adresinden ulaşabilirsiniz.© 2019 Ratalaika Games S.L.© 2019 GrabTheGames© 2019 Ritual Games

PS4 & PS5