Gamehunterz’a hoşgeldiniz. Sitemize üye olarak ekstra fırsatlar yakalamayı ve kampanyaları takip etmeyi unutmayın! Ucuza oyun alışverişleri dileriz.

Sakura Wars Digital Deluxe Edition

Sakura Wars Digital Deluxe Edition fiyatları karşılaştırmak için doğru yerdesin. Hemen aşağıdaki bölümümüzden fiyat karşılaştırarak Sakura Wars Digital Deluxe Edition satın al. Oyunun sistem gereksinimlerine bak ve satın alan kişilerin yorumlarını oku. Dilersen, Gamehunterz olarak oyun hakkında yazdığımız yorumları okuyabilirsin. Gamehunterz olarak, ucuza alışverişler dileriz!

PsnStore

349.00₺

PsnStore US

671.95₺

PsnStore UK

775.44₺

PsnStore ES

805.87₺

Çıkış tarihi: May 12, 2020
Geliştiren: SEGA EUROPE LTD
Yayıncı: SEGA EUROPE LTD
Platform:
Category: ACTION FPS HORROR SURVIVAL SHOT
Yaş Sınırı: None
None
Imperial Combat Revue, iblislerin tehdidine karşı Tokyo'nun savunma gücü olarak karşımıza çıkıyor. Savaşta asker, barışta tiyatro oyuncuları olan Flower Division geçmişlerine uygun yaşamadıkları için kapanmanın eşiğinde. Yeni atanan kaptan Kamiyama olarak işleri yoluna koymak senin elinde.Dramatik Karakter Etkileşimi – LIPS diyalog sistemiyle interaktif iletişim kurup sözlerinizle üslubunuzun savaş alanındaki ve haricindeki ilişkiler üzerinde etki bırakmasını sağlayın. Heyecan Verici Hesaplaşmalar – Takım üyeleriyle olan bağınız, her bölümde heyecan verici bir mücadele ile sonuçlanıyor.Muhteşem Anime Prodüksiyonu – Görkemli animasyonlu sekanslar, harika oyun müziği ve meşhur anime ve JRPG sanatçılarının tasarladığı karakterlerle 1940'ların Tokyo'sunun steampunk versiyonuna gidin.Sakura Wars oyunu ve Dynamic Theme, 2 Static Theme, Legacy of Love DLC, Charming Accessories DLC, Swimsuit DLC ve Neko Ears DLC paketleri mevcuttur.

PS4

Benzer Ürünler

PS4
Snowrunner
284.00₺ 284.00₺
PS4
The Long Dark
179.00₺ 179.00₺
PS4
The Last Of Us Part II
499.00₺ 335.93₺
PS4
Battlefield V
539.00₺ 279.00₺