Gamehunterz’a hoşgeldiniz. Sitemize üye olarak ekstra fırsatlar yakalamayı ve kampanyaları takip etmeyi unutmayın! Ucuza oyun alışverişleri dileriz.

Beholder Vatandaşlık Görevi Paketi

Beholder Vatandaşlık Görevi Paketi fiyatları karşılaştırmak için doğru yerdesin. Hemen aşağıdaki bölümümüzden fiyat karşılaştırarak Beholder Vatandaşlık Görevi Paketi satın al. Oyunun sistem gereksinimlerine bak ve satın alan kişilerin yorumlarını oku. Dilersen, Gamehunterz olarak oyun hakkında yazdığımız yorumları okuyabilirsin. Gamehunterz olarak, ucuza alışverişler dileriz!

PsnStore

144.00₺

PsnStore UK

190.06₺

PsnStore ES

202.44₺

Çıkış tarihi: Oct. 22, 2019
Geliştiren: Curve Digital
Yayıncı: Curve Digital
Platform:
Category: ACTION FPS HORROR SURVIVAL SHOT
Yaş Sınırı: None
None
Bu totaliter pakette hem Beholder: Complete Edition'ı hem de Beholder 2'yi alBu pakette Beholder: Complete Edition (Blissful Sleep DLC dahil) ve Beholder 2 var. Gizlilik diye bir şeyin hayal olduğu, devletin yaşamın her alanını kontrol ettiği distopik bir dünya ve devletin istediği gibi bir vatandaş mı olacağın yoksa devlete karşı mı çalışacağın tamamen sana kalmış. Yapacağın her şeyin, vereceğin her kararın sonuçları olacak ve bu sonuçlarla yüzleşecek olan yine sen olacaksın. Tercih senin.1 Player720p, 1080i, 1080p HD Video OutputBu ürünün indirilmesi, PlayStation Network Hizmet Koşulları ve Yazılım Kullanım Koşulları ile bu ürün için geçerli olan belirli ek koşullara tabidir. Şartları kabul etmek istemiyorsanız bu ürünü indirmeyin. Diğer önemli bilgiler için bkz. Hizmet Koşulları. Birden fazla PS4 sistemine indirmek için tek seferlik lisans ücreti. Bunu Ana PS4 Sisteminde kullanırken PlayStation Network'de oturum açmanız gerekmezken diğer PS4 sistemlerinde kullanırken oturum açma gereklidir.Bu ürünü kullanmadan önce önemli sağlık bilgileri hakkında bilgi sahibi olmak için Sağlık Uyarıları kısmına bakın.Sony Interactive Entertainment Inc. Yazılım Kütüphanesi © kullanım hakları Sony Interactive Entertainment Europe kuruluşuna özel olarak lisanslanmıştır ve bu çerçevedeki yazılım kullanım haklarına tabidir. Lisans ve kullanım kurallarının tümüne eu.playstation.com/legal adresinden ulaşabilirsiniz.Beholder Complete Edition™ & © Alawar PremiumBeholder 2™ & © Alawar PremiumLicensed by Curve Digital Publishing Limited.

PS4

Benzer Ürünler

PS4
Ghost Of A Tale
114.00₺ 213.27₺
PS4
Outer Wilds
109.00₺ 127.93₺
PS4
Desperados III
499.00₺ 218.06₺
PS4
Trine 4: The Nightmare Prince
179.00₺ 255.95₺