Gamehunterz’a hoşgeldiniz. Sitemize üye olarak ekstra fırsatlar yakalamayı ve kampanyaları takip etmeyi unutmayın! Ucuza oyun alışverişleri dileriz.

Valfaris Tam Metal Modu

Valfaris Tam Metal Modu oyununu en iyi fiyatla satın almak istiyorsan doğru yerdesin! Valfaris Tam Metal Modu oyununun fiyatlarını karşılaştır, en ucuz ve güvenilir satıcıyı bul. Valfaris Tam Metal Modu sistem gereksinimlerini ve yorumlarını incele. Haydi, en uygun fiyatlı satıcıya git ve en ucuza Valfaris Tam Metal Modu satın al!

PsnStore

98.45₺

PsnStore UK

131.61₺

PsnStore ES

140.97₺

Çıkış tarihi: Nov. 6, 2019
Geliştiren: BIG SUGAR
Yayıncı: BIG SUGAR
Platform:
Category: ACTION FPS HORROR SURVIVAL SHOT
Yaş Sınırı: None
Valfaris'in Yeni Oyun + yaklaşımı. Toplandığın tüm silahlar ve yükseltmelerle oyuna baştan başla, daha zor düşmanlarla dövüş, güçlendirilmiş elebaşlarıyla savaş, yeni Muhrip sınıfı silahını bul!Valfaris kalesi, galaktik haritalardan gizemli bir şekilde kaybolduktan sonra aniden ölen bir güneşin yörüngesinde yeniden belirdi. Eskiden bağımsız bir cennet olan görkemli kale, artık durmadan büyüyen bir karanlık barındırıyor.Valfaris'in korkusuz ve gururlu oğlu Therios, lanetli kaderinin arkasındaki gerçeği ortaya çıkarmak ve bu şeytani gücün kaynağına meydan okumak için evine dönüyor.Ana Özellikler:Uzayda kafatasları! Uzayda kanlar! Uzayda metal!Çeşitli ölümcül silahlarla düşmanları acımasız bir şekilde parçacıklara bölValfaris'in karanlık dünyasında derinlere indikçe çeşitli bozulmuş ortamları keşfetGarip veya acayip (kimisi de acayip derecede garip) ölümcül düşmanların ve elebaşılarının ordularını mahvetAndrew Gilmour'un elinden çıkan piksel çizimlerle bir görsel şölen yaşaEski Celtic Frost gitaristi, aşırı metalci Curt Victor Bryant tarafından hazırlanan, deprem etkisi yaratan müziğin gücünü hisset1 Oyuncuminimum 900 MB alan gerekirHDTV ekran çözünürlüğü: 720p,1080i,1080pBu ürünün indirilmesi, PlayStation Network Hizmet Koşulları ve Yazılım Kullanım Koşulları ile bu ürün için geçerli olan belirli ek koşullara tabidir. Şartları kabul etmek istemiyorsanız bu ürünü indirmeyin. Diğer önemli bilgiler için bkz. Hizmet Koşulları. Birden fazla PS4 sistemine indirmek için tek seferlik lisans ücreti. Bunu Ana PS4 Sisteminde kullanırken PlayStation Network'de oturum açmanız gerekmezken diğer PS4 sistemlerinde kullanırken oturum açma gereklidir.Bu ürünü kullanmadan önce önemli sağlık bilgileri hakkında bilgi sahibi olmak için Sağlık Uyarıları kısmına bakın.Sony Interactive Entertainment Inc. Yazılım Kütüphanesi © kullanım hakları Sony Interactive Entertainment Europe kuruluşuna özel olarak lisanslanmıştır ve bu çerçevedeki yazılım kullanım haklarına tabidir. Lisans ve kullanım kurallarının tümüne eu.playstation.com/legal adresinden ulaşabilirsiniz.Big Sugar Games© 2019 / Steel Mantis© 2019 / Stage Clear Studios© 2019