Gamehunterz’a hoşgeldiniz. Sitemize üye olarak ekstra fırsatlar yakalamayı ve kampanyaları takip etmeyi unutmayın! Ucuza oyun alışverişleri dileriz.

Final Fantasy XII The Zodiac Age

Final Fantasy XII The Zodiac Age fiyatları karşılaştırmak için doğru yerdesin. Hemen aşağıdaki bölümümüzden fiyat karşılaştırarak Final Fantasy XII The Zodiac Age satın al. Oyunun sistem gereksinimlerine bak ve satın alan kişilerin yorumlarını oku. Dilersen, Gamehunterz olarak oyun hakkında yazdığımız yorumları okuyabilirsin. Gamehunterz olarak, ucuza alışverişler dileriz!

PsnStore US

211.26₺

PsnStore

219.50₺

PsnStore UK

234.90₺

PsnStore ES

251.76₺

Çıkış tarihi: July 18, 2017
Geliştiren: Square Enix LTD
Yayıncı: Square Enix LTD
Platform:
Category: ACTION FPS HORROR SURVIVAL SHOT
Yaş Sınırı: None
Ivalice Dünyasına dön! Tümüyle yeni ve geliştirilmiş oynanabilirlik özellikleri ile ilk kez tamamen yüksek netlikte yeniden düzenlendi!Yüksek netlikte yeniden düzenleme, yeniden inşa edilmiş savaş tasarımı ve yenilenmiş görev sistemi dâhil birkaç modern geliştirme sunuyor. Sade görüntü ve ses iyileştirmeleri ile hem oyuna geri dönen hem de yeni oyuncular, Ivalice dünyasını kapsayan tamamen yeni ve iyileştirilmiş muhteşem bir macera deneyimi yaşayacak.Ivalice dünyasında savaş çağına adım atın. Archadian İmparatorluğu tarafından fethedilen küçük Dalmasca krallığı harabeye döndü ve belirsizlik içinde kaldı. Tahtın yegâne ve tek varisi Prenses Ashe kendisini ülkesini özgürlüğe kavuşturmak için direnmeye adıyor. Savaşta ailesini kaybetmiş genç bir delikanlı, Vaan, gökyüzünde özgürce uçma hayali kuruyor. Özgürlük ve yıkılmış krallık uğruna savaş veren bu beklenmedik müttefiklerin ve yoldaşlarının topraklarını özgür kılmak için atıldıkları kahramanca macerada sen de yer al

None
None