Gamehunterz’a hoşgeldiniz. Sitemize üye olarak ekstra fırsatlar yakalamayı ve kampanyaları takip etmeyi unutmayın! Ucuza oyun alışverişleri dileriz.

Warlock's Tower

Warlock's Tower oyununu en iyi fiyatla satın almak istiyorsan doğru yerdesin! Warlock's Tower oyununun fiyatlarını karşılaştır, en ucuz ve güvenilir satıcıyı bul. Warlock's Tower sistem gereksinimlerini ve yorumlarını incele. Haydi, en uygun fiyatlı satıcıya git ve en ucuza Warlock's Tower satın al!

PsnStore US

42.98₺

PsnStore US

42.98₺

PsnStore UK

47.74₺

PsnStore

48.00₺

PsnStore ES

51.19₺

Çıkış tarihi: May 29, 2019
Geliştiren: RATALAIKA GAMES SL
Yayıncı: RATALAIKA GAMES SL
Platform:
Category: ACTION FPS HORROR SURVIVAL SHOT
Yaş Sınırı: None
Warlock's Tower (Büyücünün Kulesi), basit bir kural çerçevesinde - bir hamle, kaybedilen bir cana eşittir - zarif bir şekilde tasarlanmış seviyelere sahip bir retro bulmaca oyunudur. Postacı Tim olarak oynayarak zirveye ulaşma ve Warlock'a barış teklifini sunma girişiminde kuleye ve onun çıldırtıcı bulmacalar bulunan girift odalarına meydan okumalısınız.Ancak her odayı temizlemek kolay olmayacak! Atacağınız her adım bir can puanına mal olacak, canavarlar ve tuzaklar her yerde ve bazı odalarda ilerleyebilmek için iki karakterin ortaklaşa çalışması gerekiyor!Postayı teslim etmek hiç bu kadar zor olmamıştı.Özellikler: * Gittikçe karmaşık hale gelen 100'den fazla odayı çözün * Zombileri, uçan gözleri ve slaymları yenin. Durmadan eksilen adımlarınız başınızdaki birçok tehlikeden sadece biri. * 80'leri yaşayın! Retro ve 8-bit estetik sayesinde en sevdiğiniz avuç içi oyununuzu tekrar oynuyormuş gibi hissedeceksiniz.Bu Cross-Buy ürününü PS4™ ve PS Vita sürümlerine indirebilirsiniz.PS4™ & PS VitaBu ürünün indirilmesi, PlayStation Network Hizmet Koşulları ve Yazılım Kullanım Koşulları ile bu ürün için geçerli olan belirli ek koşullara tabidir. Şartları kabul etmek istemiyorsanız bu ürünü indirmeyin. Diğer önemli bilgiler için bkz. Hizmet Koşulları. Birden fazla PS4 sistemine indirmek için tek seferlik lisans ücreti. Bunu Ana PS4 Sisteminde kullanırken PlayStation Network'de oturum açmanız gerekmezken diğer PS4 sistemlerinde kullanırken oturum açma gereklidir.Bu ürünü kullanmadan önce önemli sağlık bilgileri hakkında bilgi sahibi olmak için Sağlık Uyarıları kısmına bakın.Sony Interactive Entertainment Inc. Yazılım Kütüphanesi © kullanım hakları Sony Interactive Entertainment Europe kuruluşuna özel olarak lisanslanmıştır ve bu çerçevedeki yazılım kullanım haklarına tabidir. Lisans ve kullanım kurallarının tümüne eu.playstation.com/legal adresinden ulaşabilirsiniz.© 2019 Midipixel© 2019 Ratalaika Games