Gamehunterz’a hoşgeldiniz. Sitemize üye olarak ekstra fırsatlar yakalamayı ve kampanyaları takip etmeyi unutmayın! Ucuza oyun alışverişleri dileriz.

Ski Jumping Pro VR

Ski Jumping Pro VR fiyatları karşılaştırmak için doğru yerdesin. Hemen aşağıdaki bölümümüzden fiyat karşılaştırarak Ski Jumping Pro VR satın al. Oyunun sistem gereksinimlerine bak ve satın alan kişilerin yorumlarını oku. Dilersen, Gamehunterz olarak oyun hakkında yazdığımız yorumları okuyabilirsin. Gamehunterz olarak, ucuza alışverişler dileriz!

PsnStore Endonezya

27.76₺

PsnStore US

168.99₺

PsnStore UK

187.89₺

PsnStore

189.00₺

PsnStore ES

201.39₺

Çıkış tarihi: Dec. 6, 2019
Geliştiren: KALYPSO MEDIA
Yayıncı: KALYPSO MEDIA
Platform:
Category: ACTION FPS HORROR SURVIVAL SHOT
Yaş Sınırı: None
Ski Jumping Pro VR hiçbir oyunda eşi olmayan, karla kaplı bir kayak rampasından aşağıya atlamayla başlıyor. Emsalsiz yükseklik ve hız hissinin tadını çıkar. Ultra gerçekçi VR tecrübesi ve komple tek oyunculu kariyer modu Ski Jumping Pro oyununu nihai kış oyunları simülasyonu haline getiriyor.ÇARPICI VR TECRÜBESİ Ski Jumping Pro'da VR deneyimi o kadar iyi ki kendini rampada sanacaksın! ÇOKLU OYUN MODLARIKariyer modunda profesyonel bir kayakçının hayatını yaşa veya Hızlı Atlama moduyla direk aksiyona dal, ikisinde de normal ve Pro zorluk seviyeleriyle.ÇOK ÇEŞİTLİ ETKİNLİKLER VE PİSTLERDünyanın her yerinden 19 benzersiz mekanda 62 etkinlikte rol al.DERİN KARAKTER ÖZELLEŞTİRMESİAntrenmanla atlayıcının yeteneklerini geliştir ve eldivenler, kayaklar, kasklar, botlar ve kayak takımları dahil 50'den fazla kıyafet ve tahtadan seç.DEVASA YENİDEN OYNANABİLİRLİKYeni seviyeler, yarışmalar ve mekanlar aç ve Atlayıcının artan yetenekleriyle çok daha iyi bir hale gel.

None
None

Benzer Ürünler