Gamehunterz’a hoşgeldiniz. Sitemize üye olarak ekstra fırsatlar yakalamayı ve kampanyaları takip etmeyi unutmayın! Ucuza oyun alışverişleri dileriz.

Puzzle Showdown 4K — Exclusive Content Bundle

Puzzle Showdown 4K — Exclusive Content Bundle fiyatları karşılaştırmak için doğru yerdesin. Hemen aşağıdaki bölümümüzden fiyat karşılaştırarak Puzzle Showdown 4K — Exclusive Content Bundle satın al. Oyunun sistem gereksinimlerine bak ve satın alan kişilerin yorumlarını oku. Dilersen, Gamehunterz olarak oyun hakkında yazdığımız yorumları okuyabilirsin. Gamehunterz olarak, ucuza alışverişler dileriz!

PsnStore UK

46.88₺

PsnStore

48.00₺

PsnStore ES

50.27₺

PsnStore US

83.98₺

Çıkış tarihi: Jan. 29, 2020
Geliştiren: 70 Times 7 LLC
Yayıncı: 70 Times 7 LLC
Platform:
Category: ACTION FPS HORROR SURVIVAL SHOT
Yaş Sınırı: None
None
Bu paket, Puzzle Showdown 4K, 6 özel tema ve 8 özel avatar içerir.Özel TemalarBeauty in the BreezeMagical HeadphonesSilhouette DancerUltra 4K Supernova PanoramicVHS RetrowaveVHS SynthwaveÖzel AvatarlarAlenaArea 51 BabyBeauty in the BreezeElven PrincessHacker MaskKing GamerKing Kat AvatarMagical HeadphonesBu ürünün indirilmesi, PlayStation Network Hizmet Koşulları ve Yazılım Kullanım Koşulları ile bu ürün için geçerli olan belirli ek koşullara tabidir. Şartları kabul etmek istemiyorsanız bu ürünü indirmeyin. Diğer önemli bilgiler için bkz. Hizmet Koşulları. Birden fazla PS4 sistemine indirmek için tek seferlik lisans ücreti. Bunu Ana PS4 Sisteminde kullanırken PlayStation Network'de oturum açmanız gerekmezken diğer PS4 sistemlerinde kullanırken oturum açma gereklidir.Bu ürünü kullanmadan önce önemli sağlık bilgileri hakkında bilgi sahibi olmak için Sağlık Uyarıları kısmına bakın.Sony Interactive Entertainment Inc. Yazılım Kütüphanesi © kullanım hakları Sony Interactive Entertainment Europe kuruluşuna özel olarak lisanslanmıştır ve bu çerçevedeki yazılım kullanım haklarına tabidir. Lisans ve kullanım kurallarının tümüne eu.playstation.com/legal adresinden ulaşabilirsiniz.Puzzle Showdown 4K is published by 70 Times 7, LLC and developed by Kingdom Games. Game music licensed under creative commons attribution license.

PS4

Benzer Ürünler

PS4
Snowrunner
284.00₺ 284.00₺
PS4
Generation Zero
219.00₺ 126.07₺