Gamehunterz’a hoşgeldiniz. Sitemize üye olarak ekstra fırsatlar yakalamayı ve kampanyaları takip etmeyi unutmayın! Ucuza oyun alışverişleri dileriz.

Memoranda

Memoranda fiyatları karşılaştırmak için doğru yerdesin. Hemen aşağıdaki bölümümüzden fiyat karşılaştırarak Memoranda satın al. Oyunun sistem gereksinimlerine bak ve satın alan kişilerin yorumlarını oku. Dilersen, Gamehunterz olarak oyun hakkında yazdığımız yorumları okuyabilirsin. Gamehunterz olarak, ucuza alışverişler dileriz!

PsnStore US

127.93₺

PsnStore UK

142.51₺

PsnStore

144.00₺

PsnStore ES

151.86₺

Çıkış tarihi: Jan. 22, 2021
Geliştiren: Jerome LABBE t/a Carbon fire Studios
Yayıncı: Jerome LABBE t/a Carbon fire Studios
Platform:
Category: ACTION FPS HORROR SURVIVAL SHOT
Yaş Sınırı: None
None
Kendi adını unuttuğunu yavaş yavaş fark eden genç bir kadının hikayesini anlatan sihirli gerçekçilik unsurlarına sahip bir işaretle ve tıkla macera oyunu. Ama gerçekten hafızasını mı kaybediyor yoksa garip durumu açıklayabilecek başka bir şey var mı?Bu güzel elle çizilmiş macera, birkaç sıradan insanın daha sıra dışı karakterlerle birlikte yaşadığı sessiz küçük bir kasabada gerçekleşir. İkinci Dünya Savaşı gazisinden insan olmayı ümit eden bir kulübeye sığınan fillere kadar, Memoranda'daki herkesin ortak bir yanı vardır: Hepsi bir şeyler kaybetmenin eşiğindedir. Bir isim, sevilen biri veya hatta kendi akıl sağlığı olabilir!Hikaye, yalnız karakterlerle dolu gerçeküstü bir dünyayı anlatan çeşitli Haruki Murakami kısa hikayelerinden esinlenmiştir.Özellikleri:- Büyülü bir gerçekçilik ortamında geçen klasik bir 2D işaretle ve tıkla macera oyunu- Eşsiz ve güzel elle çizilmiş tam HD 2D grafikler- Haruki Murakami’nin kısa hikayelerinden esinlenilmiştir- 15'ten fazla parçadan oluşan orijinal film müziği- İngilizce seslendirmeli binlerce diyalog satırı- 40 farklı yerde 35'ten fazla karakterle tanışın- Diller: İngilizce, Fransızca, Almanca, Geleneksel Çince ve Basitleştirilmiş Çince

PS4

Benzer Ürünler

PS4
The Long Dark
179.00₺ 179.00₺
PS4
The Last Of Us Part II
499.00₺ 255.95₺