Gamehunterz’a hoşgeldiniz. Sitemize üye olarak ekstra fırsatlar yakalamayı ve kampanyaları takip etmeyi unutmayın! Ucuza oyun alışverişleri dileriz.

Big Dipper

Big Dipper fiyatları karşılaştırmak için doğru yerdesin. Hemen aşağıdaki bölümümüzden fiyat karşılaştırarak Big Dipper satın al. Oyunun sistem gereksinimlerine bak ve satın alan kişilerin yorumlarını oku. Dilersen, Gamehunterz olarak oyun hakkında yazdığımız yorumları okuyabilirsin. Gamehunterz olarak, ucuza alışverişler dileriz!

PsnStore

38.00₺

PsnStore UK

39.08₺

PsnStore ES

40.38₺

PsnStore US

42.56₺

Çıkış tarihi: Dec. 1, 2020
Geliştiren: TOP HAT STUDIOS, INC.
Yayıncı: TOP HAT STUDIOS, INC.
Platform:
Category: ACTION FPS HORROR SURVIVAL SHOT
Yaş Sınırı: None
None
Kutup dairesinin ötesinde bir mucize. Kendinize ait bir yer bulmanın zor olduğunu söylüyorlar, peki ya böyle bir yer benzersiz bir şekilde size ait değilse? Ya ikiniz de vazgeçmek istemezseniz? Büyük Kepçe, iki aşığı bir kader Yılbaşı gecesi bir araya getiren alışılmadık koşulların romantik bir hikayesini anlatan kinetik bir görsel romandır.Ailevi sorunlar, kahramanımız Andrew'u çocukluk evini terk etmeye ve erken bir yetişkinliğe adım atmaya zorladı. Acımasız bir kader darbesiyle kendi başına kovuldu, kuzeye götürüldü ve burada yaşlı bir mobilya üreticisi tarafından soğuktan kurtuldu. Andrew zanaatını inceledi, kısa süre sonra nihayet kendi evini karşılayabildi. Ancak bazen, sizin olan sadece sizin değildir. Julia'ya girin - ama o kim?-Cut-in chibi ve illüstrasyon sanatı-Dinamik görsel efektler ve hareketli arka planlar-10+ CG-Güzel, El Çizimi Yapıt-Aşk, kader ve yaşam kararlarını detaylandıran harika bir hikaye

PS4

Benzer Ürünler

PS4
Ghost Of A Tale
114.00₺ 213.15₺
PS4
Outer Wilds
109.00₺ 127.85₺
PS4
Red Dead Redemption 2
469.00₺ 247.73₺