Gamehunterz’a hoşgeldiniz. Sitemize üye olarak ekstra fırsatlar yakalamayı ve kampanyaları takip etmeyi unutmayın! Ucuza oyun alışverişleri dileriz.

The King Of Fighters 2002 Unlimited Match

The King Of Fighters 2002 Unlimited Match fiyatları karşılaştırmak için doğru yerdesin. Hemen aşağıdaki bölümümüzden fiyat karşılaştırarak The King Of Fighters 2002 Unlimited Match satın al. Oyunun sistem gereksinimlerine bak ve satın alan kişilerin yorumlarını oku. Dilersen, Gamehunterz olarak oyun hakkında yazdığımız yorumları okuyabilirsin. Gamehunterz olarak, ucuza alışverişler dileriz!

PsnStore US

84.87₺

PsnStore

86.43₺

PsnStore ES

101.14₺

PsnStore UK

102.23₺

Çıkış tarihi: Feb. 9, 2021
Geliştiren: SNK CORPORATION
Yayıncı: SNK CORPORATION
Platform:
Category: ACTION FPS HORROR SURVIVAL SHOT
Yaş Sınırı: None
Sınırlarını aş ve sınırsız gücünü açığa çıkar!KOF 2002, piyasaya sürüldüğünde en incelikli KOF oyunu olarak övgü aldı ve tamamen düzenlenmiş yükseltmesi THE KING OF FIGHTERS 2002 UNLIMITED MATCH ile PlayStation4 kullanıcılarını çıldırtmak üzere!Yeni gizemli karakter Nameless, bu 66 kişilik devasa kavgada Orochi ve NESTS sagas da dahil olmak üzere KOF hayranlarının favorileriyle ortaya koyuyor!KOF hayranları, çevrimiçi oyunun son teknoloji geriye alma netcode ile tamamen desteklendiğinden sevinçliler. Ayrıca, aynı kişiyle defalarca eşleşmeyi önlemek için en son on çevrimiçi maçınızın izleme memnuniyet(sizlik)i için otomatik olarak kaydedilmesi, eşleştirme sürelerinin yanı sıra oyuncuların oyunlarını geliştirmek için her zamankinden daha fazla araca sahip olduğu anlamına gelir!Dünyanın en güçlü oyuncularıyla mücadele et ve gerçek potansiyelini ortaya çıkar!

None
None

Benzer Ürünler