Gamehunterz’a hoşgeldiniz. Sitemize üye olarak ekstra fırsatlar yakalamayı ve kampanyaları takip etmeyi unutmayın! Ucuza oyun alışverişleri dileriz.

Cities: Skylines — PlayStation 4 Edition

Cities: Skylines — PlayStation 4 Edition fiyatları karşılaştırmak için doğru yerdesin. Hemen aşağıdaki bölümümüzden fiyat karşılaştırarak Cities: Skylines — PlayStation 4 Edition satın al. Oyunun sistem gereksinimlerine bak ve satın alan kişilerin yorumlarını oku. Dilersen, Gamehunterz olarak oyun hakkında yazdığımız yorumları okuyabilirsin. Gamehunterz olarak, ucuza alışverişler dileriz!

PsnStore US

338.06₺

PsnStore

349.00₺

PsnStore ES

402.88₺

PsnStore UK

411.16₺

Çıkış tarihi: Aug. 15, 2017
Geliştiren: PARADOX INTERACTIVE AB
Yayıncı: PARADOX INTERACTIVE AB
Platform:
Category: ACTION FPS HORROR SURVIVAL SHOT
Yaş Sınırı: None
Satış rekorları kıran ödüllü yönetim oyunu Cities: Skylines, artık PlayStation®4'te. Hayallerinin şehrini inşa et. Yol ağlarını, otobüs hatlarını ve parkları planla. İster dumanlarla dolu bir endüstri devrimi yap, ister yenilenebilir enerji kullanarak turistler için ideal bir sahil kasabası yarat. Her şey senin elinde!- Çok katmanlı ve zorlu bir simülasyon: Şehrinin başkanı olarak ekonominin yanı sıra eğitim, enerji, polis, itfaiyecilik ve diğer birçok konuyla yüzleşeceksin. - Kapsamlı yerel trafik simülasyonu: Toplu taşıma sistemlerini yönet - Otobüs, tren ve metroların yanında dikkatli bir yol düzenlemesi de yap. - Bölgeler ve politikalar: Sıradan bir belediye sorumlusundan daha büyük işler başar! Yoğun trafiğe engel ol, ücretsiz toplu taşıma yap veya kenar mahallelerdeki hayvanları yasakla. - After Dark ile şehrinin geceleri tamamen farklı bir yer olmasını sağla.

None
None

Benzer Ürünler