Gamehunterz’a hoşgeldiniz. Sitemize üye olarak ekstra fırsatlar yakalamayı ve kampanyaları takip etmeyi unutmayın! Ucuza oyun alışverişleri dileriz.

Hammerwatch

Hammerwatch fiyatları karşılaştırmak için doğru yerdesin. Hemen aşağıdaki bölümümüzden fiyat karşılaştırarak Hammerwatch satın al. Oyunun sistem gereksinimlerine bak ve satın alan kişilerin yorumlarını oku. Dilersen, Gamehunterz olarak oyun hakkında yazdığımız yorumları okuyabilirsin. Gamehunterz olarak, ucuza alışverişler dileriz!

PsnStore US

83.97₺

PsnStore UK

93.88₺

PsnStore

95.00₺

PsnStore ES

100.64₺

Çıkış tarihi: Dec. 20, 2017
Geliştiren: BLITWORKS SL
Yayıncı: BLITWORKS SL
Platform:
Category: ACTION FPS HORROR SURVIVAL SHOT
Yaş Sınırı: None
None
Büyük beğeni toplamış hack & slash oyunu Hammerwatch sonunda karşınızda!Tuzaklar, gizemler ve bulmacalarla dolu eşsiz ortamlarda çeşitli görünüm ve özelliklere sahip düşman sürülerini öldür. İlk olarak konsollara gelecek olan The Sorcerer sınıfı dahil 7 farklı sınıfta ustalaş, onların eşsiz özelliklerini aç ve geliştir.Fantezi piksel sanatı ortamında Castle Hammerwatch'ı baştan aşağı tek başına veya eşli olarak oyna. Ardından Temple of the Sun Expansion çölünde ağır ağır ilerle ve iki ekstra modda hayatta kalmaya çalış.Arkadaşlarını topla ve birlikte oynarken güçlerini ortaya koy!TEMEL ÖZELLİKLER- 7 eşsiz sınıf- Karakter gelişimi- 2 mücadele: Castle Hammerwatch, Temple of the Sun- 2 ekstra mod: Hero defense, Survival- Zor, orta ve kolay seviyeler- Özelleştirilebilir zorluk- 1-4 oyunculu yerel, eşli çok ve Çevrimiçi çok oyunculu modİLK ÖNCE KONSOLLARDA- Yeni sınıf: The Sorcerer- Sınıf denge değişiklikleri- Gelişmiş karakter tasarımıBu ürün, oyun içi konuşmalarda belirtilen dilleri desteklemektedir:İngilizce

PS4

Benzer Ürünler

PS4
Snowrunner
284.00₺ 284.00₺
PS4
The Long Dark
179.00₺ 179.00₺
PS4
The Last Of Us Part II
499.00₺ 335.93₺
PS4
Battlefield V
539.00₺ 279.00₺