Gamehunterz’a hoşgeldiniz. Sitemize üye olarak ekstra fırsatlar yakalamayı ve kampanyaları takip etmeyi unutmayın! Ucuza oyun alışverişleri dileriz.

Trine 4: The Nightmare Prince

Trine 4: The Nightmare Prince oyununu en iyi fiyatla satın almak istiyorsan doğru yerdesin! Trine 4: The Nightmare Prince oyununun fiyatlarını karşılaştır, en ucuz ve güvenilir satıcıyı bul. Trine 4: The Nightmare Prince sistem gereksinimlerini ve yorumlarını incele. Haydi, en uygun fiyatlı satıcıya git ve en ucuza Trine 4: The Nightmare Prince satın al!

PsnStore US

257.66₺

PsnStore UK

299.28₺

PsnStore ES

307.70₺

PsnStore

349.00₺

Çıkış tarihi: Oct. 8, 2019
Geliştiren: MAXIMUM GAMES
Yayıncı: MAXIMUM GAMES
Platform:
Category: ACTION FPS HORROR SURVIVAL SHOT
Yaş Sınırı: None
Şimdiye dek yapılmış en kusursuz Trine oyununun keyfini çıkar!Çok satan Trine serisi, Trine 4: The Nightmare Prince ile birlikte 2.5D sihriyle geri dönüyor! Çok satan macera serisinin üç kahramanı, genç Prens Selius'u kurtarmak için maceraya atılıyor. Sihirbaz Amadeus, Şövalye Pontius ve Hırsız Zoya fantastik ve masalsı manzaralarla ve tehlikelerle dolu bu heyecan verici macerada bir kez daha güçlerini birleştiriyor.Prens Selius, son derece karanlık rüyalarla boğuşuyor büyü yetenekleri sayesinde korkunç kabuslar gerçeğe dönüşebiliyor ve uyandığı dünyaya zarar veriyor. Amadeus, Pontius ve Zoya, dünya, Kabus Prensi'nin gölgeleri arasında kaybolup gitmeden önce, dertli prensi bulup bu hüzünlü durumu çözüme kavuşturmak zorunda.Trine 4, hayranlarına ve yeni oyunculara en kusursuz oyun deneyimini sunarak seriyi yeni boyutlara kavuşturuyor!

Benzer Ürünler

Hemen İncele
PS4
Snowrunner
284.00₺ 142.00₺
Hemen İncele
PS4
The Long Dark
179.00₺ 179.00₺
Hemen İncele
PS4
Battlefield V
539.00₺ 279.00₺