Gamehunterz’a hoşgeldiniz. Sitemize üye olarak ekstra fırsatlar yakalamayı ve kampanyaları takip etmeyi unutmayın! Ucuza oyun alışverişleri dileriz.

Pathfinder: Kingmaker — Definitive Edition

Pathfinder: Kingmaker — Definitive Edition fiyatları karşılaştırmak için doğru yerdesin. Hemen aşağıdaki bölümümüzden fiyat karşılaştırarak Pathfinder: Kingmaker — Definitive Edition satın al. Oyunun sistem gereksinimlerine bak ve satın alan kişilerin yorumlarını oku. Dilersen, Gamehunterz olarak oyun hakkında yazdığımız yorumları okuyabilirsin. Gamehunterz olarak, ucuza alışverişler dileriz!

PsnStore

284.00₺

PsnStore US

336.33₺

PsnStore Endonezya

338.44₺

PsnStore ES

402.88₺

PsnStore UK

411.16₺

Çıkış tarihi: Aug. 18, 2020
Geliştiren: Deep Silver
Yayıncı: Deep Silver
Platform:
Category: ACTION FPS HORROR SURVIVAL SHOT
Yaş Sınırı: None
None
Pathfinder: Kingmaker - Definitive Edition, beğenilen Pathfinder serisine dayanan bir numaralı tek oyunculu RPG deneyimidir. Gerçek zamanlı savaş veya isteğe bağlı tur bazlı çarpışmaların yapıldığı tarih, gizem ve çatışma ile dolu Stolen Lands of Golarion dünyasını grubunla birlikte keşfet ve fethet. Definitive Edition; ana oyunu, yeni özellikleri ve 6 DLC'yi içeriyor.ÖZELLİKLER • HİKÂYE ZENGİNLİĞİ: Bu topraklarda yüzlerce krallık kuruldu ve yıkıldı. • FETHET: Yeni bölgeleri fethet ve topraklarına kat.• KARAKTER ÖZELLEŞTİRMESİ: Kahramanlar oluştur ve 1.000'den fazla farklı yetenek, beceri ve özellik arasından seçim yaparak karakterini özelleştir.• YOL ARKADAŞLARINI SEÇ: Biri Pathfinder dünyasına özgü olmak üzere 12 karakterle tanış. • KRALLIK KURMAK: Krallığını genişlet, yeni şehirler ve topluluklar kur.• OYUN TARZINI BELİRLE: Duraklatma ile gerçek zamanlı savaş veya savaş yerleşiminde daha fazla kontrol sahibi olmak için tur bazlı moda geç.

PS4

Benzer Ürünler

PS4
Trine 4: The Nightmare Prince
179.00₺ 252.22₺
PS4
Tumble VR
71.00₺ 83.98₺
PS4
Infinifactory
169.00₺ 210.10₺