Gamehunterz’a hoşgeldiniz. Sitemize üye olarak ekstra fırsatlar yakalamayı ve kampanyaları takip etmeyi unutmayın! Ucuza oyun alışverişleri dileriz.

Sweet Witches

Sweet Witches fiyatları karşılaştırmak için doğru yerdesin. Hemen aşağıdaki bölümümüzden fiyat karşılaştırarak Sweet Witches satın al. Oyunun sistem gereksinimlerine bak ve satın alan kişilerin yorumlarını oku. Dilersen, Gamehunterz olarak oyun hakkında yazdığımız yorumları okuyabilirsin. Gamehunterz olarak, ucuza alışverişler dileriz!

PsnStore US

83.97₺

PsnStore UK

93.88₺

PsnStore

95.00₺

PsnStore ES

100.64₺

Çıkış tarihi: Oct. 30, 2020
Geliştiren: Drageus Games S.A.
Yayıncı: Drageus Games S.A.
Platform:
Category: ACTION FPS HORROR SURVIVAL SHOT
Yaş Sınırı: None
None
Hak ettikleri şekerleri almak için sadece sihirli merdivenlerine, eşsiz yeteneklerine ve güçlendirmelere bel bağlayan sevimli cadılar Praline ve Vanille olarak oyna!"5'in üzerinde eşsiz dünyada 50'nin üzerinde seviyede tehlikelere tek başına veya başka bir oyuncu ile işbirliği içinde göğüs ger. Parti büyümeli mi diyorsun? Sorun değil, iki rakip Anis ve Reglisse'ye karşı dört oyuncuya kadar muhteşem bir Karşı Karşıya modunda meydan oku."Büyüleyici tarifimizin malzemeleri:- Her birinin kendine özgü büyüsü olan dört oynanabilir cadı;- Hikâye modunda 5'in üzerinde eşsiz dünyada 50'nin üzerinde seviye (tekli veya eşli oynanış);- Karşı Karşıya modunda 5 eşsiz arena ve 2 oyun modu (dört oyuncuya kadar);- Zıplamak yok, yolunu yapmak için sihirli merdivenleri çağır;- Düşmanlarını ezmek için güçlü silahlar ile dolu sürpriz hediye kutuları;- Güçlerini yeniden doldurmak için zemini çiçekler ile tohumlamak;- Hak ettiğin kadar tatlı muamele…...bun ne kadar mı oluyor? Hemen öğren!Sihirli şapkanı tak çünkü şeker görevi başladı! Kendi başına veya arkadaşların ile galip gelmek için güçlü büyüler ve numaralarda uzmanlaş.

PS4

Benzer Ürünler

PS4
Trine 4: The Nightmare Prince
179.00₺ 252.22₺
PS4
Tumble VR
71.00₺ 83.98₺
PS4
Infinifactory
169.00₺ 210.10₺