Gamehunterz’a hoşgeldiniz. Sitemize üye olarak ekstra fırsatlar yakalamayı ve kampanyaları takip etmeyi unutmayın! Ucuza oyun alışverişleri dileriz.

Disjunction

Disjunction oyununu en iyi fiyatla satın almak istiyorsan doğru yerdesin! Disjunction oyununun fiyatlarını karşılaştır, en ucuz ve güvenilir satıcıyı bul. Disjunction sistem gereksinimlerini ve yorumlarını incele. Haydi, en uygun fiyatlı satıcıya git ve en ucuza Disjunction satın al!

PsnStore US

137.72₺

PsnStore

153.00₺

PsnStore UK

155.43₺

PsnStore ES

164.06₺

PsnStore Endonezya

181.26₺

Çıkış tarihi: Jan. 28, 2021
Geliştiren: SOLD OUT SALES AND MARKETING
Yayıncı: SOLD OUT SALES AND MARKETING
Platform:
Category: ACTION FPS HORROR SURVIVAL SHOT
Yaş Sınırı: None
2048. Halkın seçkin liderlerinden birinin tutuklanması üzerine New York'ta düzensizlik hâkim. "Shard" adıyla bilinen uyuşturucu yeraltı dünyasında sinsice yayılırken, şehirde şüpheler ve suçlamalar kol geziyor. Geleceği belirsiz bu şehirde üç çetin vatandaş, gerçeği keşfetmek ve şehrin geleceğini kökünden değiştirecek komployu ortaya çıkarmak için kolları sıvadı.Tech noir türünün klasiklerinden ilham alan Disjunction, birbiriyle kesişen üç ayrı hikâyeyi konu alan, gizliliğe dayalı aksiyon mekanikleri içeren son derece atmosferik bir RYO. Seçimlerle şekillenen bu hikâyede verdiğin her karar, gerçek ve kalıcı sonuçlar doğurur. Oynayış şekline göre yüksek teknolojik araçlar, sibernetik yükseltmeler ve silahlar yardımıyla bölümleri yüksek tempolu çatışmalara girerek geçebilir veya ölümcül olmayan yöntemlerle gizlice ve iz bırakmadan ilerleyebilirsin. Kimse ölmek zorunda değil... tabii aksini istemiyorsan.Ana Özellikler:Aksiyon ve gizliliğe dayalı mekaniklerle zorlukları istediğin gibi aş. Bölümleri iz bırakmadan geçebilir veya rakiplerine doğrudan saldırabilirsin.Oynayış tarzına göre seçebileceğin, birbirinden farklı becerilere, sibernetik yükseltmelere ve yeteneklere sahip üç oynanabilir karakter.Oyuncu seçimlerinin gerçek sonuçlar doğurduğu, değişken bir hikâye.Pixel art tarzında çizilmiş mekânlar ve karakterlerDan Farley'nin bestelediği atmosferik müzikler