Gamehunterz’a hoşgeldiniz. Sitemize üye olarak ekstra fırsatlar yakalamayı ve kampanyaları takip etmeyi unutmayın! Ucuza oyun alışverişleri dileriz.

Another Dawn

Another Dawn oyununu en iyi fiyatla satın almak istiyorsan doğru yerdesin! Another Dawn oyununun fiyatlarını karşılaştır, en ucuz ve güvenilir satıcıyı bul. Another Dawn sistem gereksinimlerini ve yorumlarını incele. Haydi, en uygun fiyatlı satıcıya git ve en ucuza Another Dawn satın al!

PsnStore Endonezya

166.35₺

PsnStore US

172.17₺

PsnStore

189.00₺

PsnStore UK

191.33₺

PsnStore ES

205.10₺

Çıkış tarihi: Feb. 11, 2021
Geliştiren: KR Games
Yayıncı: KR Games
Platform:
Category: ACTION FPS HORROR SURVIVAL SHOT
Yaş Sınırı: None
Acımasız bir suç örgütü ailenizi kaçırdığında aniden tropik bir adada sakin bir tatil aniden en kötü kabusunuz olur.Hayatta kalmak ve sevgili kurtarmak için açlık, susuzluk, zavallı paralı askerler ve vahşi yaratıklara karşı savaş!Oynanış özellikleri- İlgi çekici bir hikaye, maceracı bir aksiyon karışımı, hayatta kalma ve çekim.- Nefes kesici tropikal manzaralar ve devasa dağ tünelleri gibi genişletilmiş yarı açık dünya seviyelerini keşfederken özgürlüğü yaşayın.- Yiyecek, içecek, doğaçlama silahlar ve vahşi doğada hayatta kalmak için gereken her şeyi bulun.- Adanın her köşesini keşfederken paralı askerleri ve insan olmayan yaratıkları ele geçirerek koş, yüz, savaş ve ateş et.- Komut dosyası olmayan yapay zeka: Düşmanlar, kendi özelliklerine ve oyun içi davranışlarına göre aktif ve farklı tepki gösterme eğilimindedir.- En sevdiğiniz oyun modunu seçin: Tercih ettiğiniz silahı alın ve herkesi yüz yüze öldürün ya da düşmanları gizlice atlayın.- Gerçekçi fizik, malzeme ve su yüzer sisteme farklı etki reaksiyonları uygular.

Benzer Ürünler

Hemen İncele
PS4
Snowrunner
284.00₺ 142.00₺
Hemen İncele
PS4
The Long Dark
179.00₺ 179.00₺
Hemen İncele
PS4
Battlefield V
539.00₺ 279.00₺