Gamehunterz’a hoşgeldiniz. Sitemize üye olarak ekstra fırsatlar yakalamayı ve kampanyaları takip etmeyi unutmayın! Ucuza oyun alışverişleri dileriz.

Armikrog

Armikrog oyununu en iyi fiyatla satın almak istiyorsan doğru yerdesin! Armikrog oyununun fiyatlarını karşılaştır, en ucuz ve güvenilir satıcıyı bul. Armikrog sistem gereksinimlerini ve yorumlarını incele. Haydi, en uygun fiyatlı satıcıya git ve en ucuza Armikrog satın al!

PsnStore US

86.04₺

PsnStore

95.00₺

PsnStore UK

95.60₺

PsnStore ES

102.50₺

Çıkış tarihi: Aug. 23, 2016
Geliştiren: VERSUS EVIL
Yayıncı: VERSUS EVIL
Platform:
Category: ACTION FPS HORROR SURVIVAL SHOT
Yaş Sınırı: None
Armikrog, Earthworm Jim ve Neverhood'un yaratıcılarından eşsiz bir stop motion oyun hamuru animasyon tekniğine sahip tıklamalı macera oyunudur. Tommynaut ve uzaylılarla konuşan gözleri görmeyen köpeği Beak-Beak'in esir tutulduğu kalenin gizemlerini keşif yaparak ve bulmacaları çözerek açığa çıkarın! • Sevimli karakterler Earthworm Jim'in yaratıcısı Doug TenNapel tarafından tasarlandı ve Neverhood'un yaratıcıları Ed Schofield ve Mike Diet tarafından geliştirildi.• Ünlü aktörler Jon Heder (Napoleon Dynamite), Rob Paulsen (Pinky ve Brain) ve Michael J. Nelson'un da (Mystery Science Theater 3000) dahil olduğu seslendirme yeteneklerinden oluşan zengin kadro Armikrog'un karakterlerine hayat verdi.• Orijinal oyun müziği Amerikalı şarkı yazarı ve müzik yapımcısı Terry Scott Taylor tarafından oluşturuldu ve kaydedildi.1 OyuncuHDTV ekran çözünürlüğü: 720p,1080i,1080pBu ürünün indirilmesi, PlayStation Network Hizmet Koşulları ve Yazılım Kullanım Koşulları ile bu ürün için geçerli olan belirli ek koşullara tabidir. Şartları kabul etmek istemiyorsanız bu ürünü indirmeyin. Diğer önemli bilgiler için bkz. Hizmet Koşulları. Birden fazla PS4 sistemine indirmek için tek seferlik lisans ücreti. Bunu Ana PS4 Sisteminde kullanırken PlayStation Network'de oturum açmanız gerekmezken diğer PS4 sistemlerinde kullanırken oturum açma gereklidir.Bu ürünü kullanmadan önce önemli sağlık bilgileri hakkında bilgi sahibi olmak için Sağlık Uyarıları kısmına bakın.Sony Interactive Entertainment Inc. Yazılım Kütüphanesi © kullanım hakları Sony Interactive Entertainment Europe kuruluşuna özel olarak lisanslanmıştır ve bu çerçevedeki yazılım kullanım haklarına tabidir. Lisans ve kullanım kurallarının tümüne eu.playstation.com/legal adresinden ulaşabilirsiniz.© 2016 Armikrog © 2016 Versus Evil, LLC. Versus Evil ve Versus Evil logoları Versus Evil LLC'nin ticari markalarıdır. Diğer tüm logolar ve ticari markalar ilgili sahiplerine aittir.