Gamehunterz’a hoşgeldiniz. Sitemize üye olarak ekstra fırsatlar yakalamayı ve kampanyaları takip etmeyi unutmayın! Ucuza oyun alışverişleri dileriz.

Steinsgate 0

Steinsgate 0 fiyatları karşılaştırmak için doğru yerdesin. Hemen aşağıdaki bölümümüzden fiyat karşılaştırarak Steinsgate 0 satın al. Oyunun sistem gereksinimlerine bak ve satın alan kişilerin yorumlarını oku. Dilersen, Gamehunterz olarak oyun hakkında yazdığımız yorumları okuyabilirsin. Gamehunterz olarak, ucuza alışverişler dileriz!

PsnStore

114.00₺

PsnStore UK

234.90₺

PsnStore ES

251.76₺

Çıkış tarihi: Nov. 25, 2016
Geliştiren: PQube Ltd
Yayıncı: PQube Ltd
Platform:
Category: ACTION FPS HORROR SURVIVAL SHOT
Yaş Sınırı: None
None
SteinsGate 0, çok satan görsel romanlar serisinin devamı. Bilimsel bir deney sırasında yanlışlıkla zamanı ve tarihi değiştirerek insanlığı tehlikeye atan bir grup öğrencinin etrafında geçiyor.SteinsGate 0, öğrenciler hatalarını telafi edemediklerinde neler olduğunun hikayesi...1 Oyuncuminimum 8 GB alan gerekirHDTV ekran çözünürlüğü: 720p,1080i,1080pBu ürünün indirilmesi, PlayStation Network Hizmet Koşulları ve Yazılım Kullanım Koşulları ile bu ürün için geçerli olan belirli ek koşullara tabidir. Şartları kabul etmek istemiyorsanız bu ürünü indirmeyin. Diğer önemli bilgiler için bkz. Hizmet Koşulları. Birden fazla PS4 sistemine indirmek için tek seferlik lisans ücreti. Bunu Ana PS4 Sisteminde kullanırken PlayStation Network'de oturum açmanız gerekmezken diğer PS4 sistemlerinde kullanırken oturum açma gereklidir.Bu ürünü kullanmadan önce önemli sağlık bilgileri hakkında bilgi sahibi olmak için Sağlık Uyarıları kısmına bakın.Sony Interactive Entertainment Inc. Yazılım Kütüphanesi © kullanım hakları Sony Interactive Entertainment Europe kuruluşuna özel olarak lisanslanmıştır ve bu çerçevedeki yazılım kullanım haklarına tabidir. Lisans ve kullanım kurallarının tümüne eu.playstation.com/legal adresinden ulaşabilirsiniz.©MAGES./ 5pb./ Chiyo st.inc. ©2009 MAGES./ 5pb./ Nitroplus. Published by PQUBE Ltd.

PS4

Benzer Ürünler

PS4
Trine 4: The Nightmare Prince
179.00₺ 251.93₺
PS4
Tumble VR
71.00₺ 83.92₺
PS4
Infinifactory
169.00₺ 209.92₺