Gamehunterz’a hoşgeldiniz. Sitemize üye olarak ekstra fırsatlar yakalamayı ve kampanyaları takip etmeyi unutmayın! Ucuza oyun alışverişleri dileriz.

World To The West

World To The West fiyatları karşılaştırmak için doğru yerdesin. Hemen aşağıdaki bölümümüzden fiyat karşılaştırarak World To The West satın al. Oyunun sistem gereksinimlerine bak ve satın alan kişilerin yorumlarını oku. Dilersen, Gamehunterz olarak oyun hakkında yazdığımız yorumları okuyabilirsin. Gamehunterz olarak, ucuza alışverişler dileriz!

PsnStore US

168.03₺

PsnStore

179.00₺

PsnStore UK

187.89₺

PsnStore ES

201.39₺

Çıkış tarihi: May 5, 2017
Geliştiren: RAIN AS
Yayıncı: RAIN AS
Platform:
Category: ACTION FPS HORROR SURVIVAL SHOT
Yaş Sınırı: None
None
Genç bir Teslamancer, iyimser ve popüler olmayan biri, tecrübeli bir kaşif ve güçlü bir aristokrat, bir anda kendilerini hiçbirinin katılmak istemediği bir macerada buluyor. Dört kahramanımız, unutulması daha iyi olacak sırlarla dolu bir diyarda, zafer bulmak, intikam almak veya sadece eve dönebilmek için eşsiz yeteneklerini kullanmalıdır.Oyun, keşfe, aksiyona ve genelde farklı bir sürü çözümü olan çevresel bulmacalara odaklıdır. Bu çözümler, oynadığın karaktere ve karakterin yeteneklerini kullanarak ne kadar yaratıcı olabileceğine bağlı. Bu fantastik bilim macerası, dört farklı ve eşsiz karakter olarak oynamanı sağlıyor. Hikaye, onların hikayesi ve antik bir tehlikeyi içeren bu kayıp diyarın büyük gizemi.1 OyuncuHDTV ekran çözünürlüğü: 720p,1080i,1080pBu ürünün indirilmesi, PlayStation Network Hizmet Koşulları ve Yazılım Kullanım Koşulları ile bu ürün için geçerli olan belirli ek koşullara tabidir. Şartları kabul etmek istemiyorsanız bu ürünü indirmeyin. Diğer önemli bilgiler için bkz. Hizmet Koşulları. Birden fazla PS4 sistemine indirmek için tek seferlik lisans ücreti. Bunu Ana PS4 Sisteminde kullanırken PlayStation Network'de oturum açmanız gerekmezken diğer PS4 sistemlerinde kullanırken oturum açma gereklidir.Bu ürünü kullanmadan önce önemli sağlık bilgileri hakkında bilgi sahibi olmak için Sağlık Uyarıları kısmına bakın.Sony Interactive Entertainment Inc. Yazılım Kütüphanesi © kullanım hakları Sony Interactive Entertainment Europe kuruluşuna özel olarak lisanslanmıştır ve bu çerçevedeki yazılım kullanım haklarına tabidir. Lisans ve kullanım kurallarının tümüne eu.playstation.com/legal adresinden ulaşabilirsiniz.© 2017 Rain AS. All rights reserved

PS4

Benzer Ürünler

PS4
Snowrunner
284.00₺ 284.00₺
PS4
The Long Dark
179.00₺ 179.00₺
PS4
The Last Of Us Part II
499.00₺ 335.93₺
PS4
Battlefield V
539.00₺ 279.00₺