Gamehunterz’a hoşgeldiniz. Sitemize üye olarak ekstra fırsatlar yakalamayı ve kampanyaları takip etmeyi unutmayın! Ucuza oyun alışverişleri dileriz.

Racket Fury: Table Tennis

Racket Fury: Table Tennis oyununu en iyi fiyatla satın almak istiyorsan doğru yerdesin! Racket Fury: Table Tennis oyununun fiyatlarını karşılaştır, en ucuz ve güvenilir satıcıyı bul. Racket Fury: Table Tennis sistem gereksinimlerini ve yorumlarını incele. Haydi, en uygun fiyatlı satıcıya git ve en ucuza Racket Fury: Table Tennis satın al!

PsnStore US

172.17₺

PsnStore UK

227.23₺

PsnStore

229.00₺

PsnStore ES

246.14₺

Çıkış tarihi: Oct. 4, 2018
Geliştiren: Cmoar Studio
Yayıncı: Cmoar Studio
Platform:
Category: ACTION FPS HORROR SURVIVAL SHOT
Yaş Sınırı: None
Gelmiş geçmiş en zorlu ve gerçekçi Masa Tenisini tecrübesini yaşayın! Profesyonel MT Oyuncularının iş birliğiyle geliştirilmiş olan birebir oyun fiziğiyle farkı hissedin.4 zorlu Kupada 16 farklı rakip ile yüzleşin. Hareket yakalama animasyonu ve geliştirilmiş Yapay Zeka sayesinde her rakip kendine has bir oyunculuk tarzına sahiptir. Dikkat! Kupa yükseldikçe, mücadele daha da zorlaşır!Ama endişelenmeyin - özel Alıştırma Modu'nda yeterince alıştırma yaparsanız, rakiplerinizin hepsini yenerek gerçek bir şampiyon olabilirsiniz!Bu ürün, oyun içi konuşmalarda belirtilen dilleri desteklemektedir:İngilizce1 OyuncuAğ Oyuncusu 2-2 - Tam oyun, çevrimiçi çok oyunculu oyun erişimi için PlayStation®Plus üyeliği gerektirirHDTV ekran çözünürlüğü: 720p,1080i,1080pPlayStation®Move hareket kontrol cihazı ve PlayStation®Camera gereklidir.Bu ürünü oynamak için PlayStation®VR ve PlayStation®Kamera gereklidir.Bu ürünün indirilmesi, PlayStation Network Hizmet Koşulları ve Yazılım Kullanım Koşulları ile bu ürün için geçerli olan belirli ek koşullara tabidir. Şartları kabul etmek istemiyorsanız bu ürünü indirmeyin. Diğer önemli bilgiler için bkz. Hizmet Koşulları. Birden fazla PS4 sistemine indirmek için tek seferlik lisans ücreti. Bunu Ana PS4 Sisteminde kullanırken PlayStation Network'de oturum açmanız gerekmezken diğer PS4 sistemlerinde kullanırken oturum açma gereklidir.Bu ürünü kullanmadan önce önemli sağlık bilgileri hakkında bilgi sahibi olmak için Sağlık Uyarıları kısmına bakın.Sony Interactive Entertainment Inc. Yazılım Kütüphanesi © kullanım hakları Sony Interactive Entertainment Europe kuruluşuna özel olarak lisanslanmıştır ve bu çerçevedeki yazılım kullanım haklarına tabidir. Lisans ve kullanım kurallarının tümüne eu.playstation.com/legal adresinden ulaşabilirsiniz.

Benzer Ürünler

Hemen İncele
PS4
Snowrunner
284.00₺ 142.00₺
Hemen İncele
PS4
The Long Dark
179.00₺ 179.00₺
Hemen İncele
PS4
Battlefield V
539.00₺ 279.00₺