Gamehunterz’a hoşgeldiniz. Sitemize üye olarak ekstra fırsatlar yakalamayı ve kampanyaları takip etmeyi unutmayın! Ucuza oyun alışverişleri dileriz.

Arcade Archives Ikari Warriors

Arcade Archives Ikari Warriors oyununu en iyi fiyatla satın almak istiyorsan doğru yerdesin! Arcade Archives Ikari Warriors oyununun fiyatlarını karşılaştır, en ucuz ve güvenilir satıcıyı bul. Arcade Archives Ikari Warriors sistem gereksinimlerini ve yorumlarını incele. Haydi, en uygun fiyatlı satıcıya git ve en ucuza Arcade Archives Ikari Warriors satın al!

PsnStore

67.00₺

PsnStore US

68.81₺

PsnStore UK

69.28₺

PsnStore ES

71.72₺

Çıkış tarihi: Feb. 11, 2020
Geliştiren: HAMSTER CORPORATION
Yayıncı: HAMSTER CORPORATION
Platform:
Category: ACTION FPS HORROR SURVIVAL SHOT
Yaş Sınırı: None
“IKARI WARRIORS” 1986 yılında SNK tarafından yayınlanan bir aksiyon oyunu.Düşman topraklarına sızmak ve içeriden kötü bir örgütü devirmek için Albay RALF ve Teğmen CLARK olarak oynayın. Tek bir sorun var, düşmanlarınız sonsuz ... ama mühimmat sınırlı! Stoklarınızı yenilemek için düşmanlarınızın bıraktığı cephaneyi alın ve düşman hatlarının gerisinde ilerlerken avantajlı güç öğelerini kullanın!'Arcade Archives' serisi birçok klasik Arcade ustasını sadakatle canlandırdı.Oyuncular oyun zorluğu gibi çeşitli oyun ayarlarını değiştirebilir ve aynı zamanda arcade ekran ayarlarının atmosferini yeniden oluşturabilir. Oyuncular ayrıca dünyanın her yerinden yüksek puanlarla birbirlerine karşı rekabet edebilirler.Lütfen, video oyunları için bir nesil kuran başyapıtın keyfini çıkarın.* Bu oyun, oyunun ana kısmı için Japon ROM'unu kullanır. Seçenekler menüsü ve kullanım kılavuzu Japonca, İngilizce, Fransızca, Almanca, İtalyanca ve İspanyolca dillerinde mevcuttur.

Benzer Ürünler

Hemen İncele
PS4
Snowrunner
284.00₺ 142.00₺
Hemen İncele
PS4
The Long Dark
179.00₺ 179.00₺
Hemen İncele
PS4
Battlefield V
539.00₺ 279.00₺