Gamehunterz’a hoşgeldiniz. Sitemize üye olarak ekstra fırsatlar yakalamayı ve kampanyaları takip etmeyi unutmayın! Ucuza oyun alışverişleri dileriz.

Söldner-X 2: Final Prototype Definitive Edition

Söldner-X 2: Final Prototype Definitive Edition fiyatları karşılaştırmak için doğru yerdesin. Hemen aşağıdaki bölümümüzden fiyat karşılaştırarak Söldner-X 2: Final Prototype Definitive Edition satın al. Oyunun sistem gereksinimlerine bak ve satın alan kişilerin yorumlarını oku. Dilersen, Gamehunterz olarak oyun hakkında yazdığımız yorumları okuyabilirsin. Gamehunterz olarak, ucuza alışverişler dileriz!

PsnStore US

83.97₺

PsnStore UK

93.88₺

PsnStore

95.00₺

PsnStore ES

100.64₺

Çıkış tarihi: Nov. 4, 2020
Geliştiren: eastasiasoft
Yayıncı: eastasiasoft
Platform:
Category: ACTION FPS HORROR SURVIVAL SHOT
Yaş Sınırı: None
None
Zamanının en çok ses getiren yandan bakış açılı nişancı oyunu, eskisinden çok daha büyük ve iddialı bir şekilde geri dönüyor! Geleneksel arcade oynanışı, HD grafikler ve etkileyici ses efektleriyle birleştiren Söldner-X 2: Definitive Edition, lazer odaklı türle ilgili bilinen her şeyi günümüze getiriyor.Puan odaklı dinamik zorluk, başarılı performansı ek ödüllerle süsleyen bir meydan okuma modu, yıkıcı sınır saldırıları ve nabız hızlandıran müzikler sadece başlangıç. Önceki tüm DLC'ler artık ana oyunun içinde, tekrar paylaşma ve arkadaş listelerini destekleyecek çevrim içi puan tabloları, silah ve bölüm sonu düşmanı efektleri güncellendi, meydan okuma modunun zorluğu tekrardan ayarlandı ve yepyeni bir galeri modu geldi. Söldner-X 2'nin bu son ve mükemmel dönüşü tamamen elden geçti ve yeniden doğdu!Özellikler:• Hızlı shoot'em up aksiyonuyla dolu 10 aşamada ustalaş.• Her biri eşsiz bir oynanışa sahip olan 3 gemiden birini seç.• Azılı ve dev baş düşmanları alt et!• Bazıları yararlı, bazılarıysa ününe ün katacak birçok farklı bonusun kilidini aç.• Yepyeni galeri modunu keşfet!• Neredeyse hiç yükleme beklemesi olmadan 60 FPS ile HD görüntülerin keyfini çıkar.• Detaylı puan tabloları ve yeniden oynatım paylaşma seçeneğiyle zaferlerini arkadaşlarınla paylaş.• Adrenalini tavan yaptıracak 30 farklı müzik ile moda gir!

PS4

Benzer Ürünler

PS4
Snowrunner
284.00₺ 284.00₺
PS4
The Long Dark
179.00₺ 179.00₺
PS4
The Last Of Us Part II
499.00₺ 335.93₺
PS4
Battlefield V
539.00₺ 279.00₺