Gamehunterz’a hoşgeldiniz. Sitemize üye olarak ekstra fırsatlar yakalamayı ve kampanyaları takip etmeyi unutmayın! Ucuza oyun alışverişleri dileriz.

Misk Schools Quest

Misk Schools Quest fiyatları karşılaştırmak için doğru yerdesin. Hemen aşağıdaki bölümümüzden fiyat karşılaştırarak Misk Schools Quest satın al. Oyunun sistem gereksinimlerine bak ve satın alan kişilerin yorumlarını oku. Dilersen, Gamehunterz olarak oyun hakkında yazdığımız yorumları okuyabilirsin. Gamehunterz olarak, ucuza alışverişler dileriz!

PsnStore US

42.18₺

PsnStore UK

46.88₺

PsnStore

48.00₺

PsnStore ES

50.27₺

Çıkış tarihi: Jan. 12, 2021
Geliştiren: SEMAPHORE
Yayıncı: SEMAPHORE
Platform:
Category: ACTION FPS HORROR SURVIVAL SHOT
Yaş Sınırı: None
3020 yılında gezegenimiz o kadar kirlendi ki insanlar, bulutların üzerinde uçan şehirler inşa etti ve bu şehirleri hayatın birçok yönüyle ilgilenen hizmet robotlarıyla doldurdu. Şimdiyse gizemli bir virüs yüzünden bu robotlar sivillere düşman oldu ve Seçkin Robot Memuru, Misk 802 olarak senin görevin; robotları tedavi ederek Alfa Bulut şehrini kurtarmak.• Eşsiz bir fütürist ortamı keşfet.• Uçan bisikletinle Alfa Bulut şehrinin farklı bölgelerinde gezin.• Robotları yeniden programlamak ve sivillere saldırmalarını önlemek için iyileştirici lazerini kullan.• Alfa Bulut şehri boyunca depolar, laboratuvarlar, Fabrikalar ve Araştırma Laboratuvarlarını kapsayan 10 eşsiz ortamda maceraya atıl. • Atmosferik bir müzik listesiBu oyun, Misk Schools 4-6. sınıf öğrencileri ile iş birliği içinde geliştirildi.vGame - Semaphore Oyun Geliştirme Platformu tarafından desteklenmektedir

None
None

Benzer Ürünler