Gamehunterz’a hoşgeldiniz. Sitemize üye olarak ekstra fırsatlar yakalamayı ve kampanyaları takip etmeyi unutmayın! Ucuza oyun alışverişleri dileriz.

Easter Candy Break Head To Head – Avatar Full Game Bundle

Easter Candy Break Head To Head – Avatar Full Game Bundle fiyatları karşılaştırmak için doğru yerdesin. Hemen aşağıdaki bölümümüzden fiyat karşılaştırarak Easter Candy Break Head To Head – Avatar Full Game Bundle satın al. Oyunun sistem gereksinimlerine bak ve satın alan kişilerin yorumlarını oku. Dilersen, Gamehunterz olarak oyun hakkında yazdığımız yorumları okuyabilirsin. Gamehunterz olarak, ucuza alışverişler dileriz!

PsnStore US

59.09₺

PsnStore

76.00₺

PsnStore UK

76.26₺

PsnStore ES

80.49₺

Çıkış tarihi: April 16, 2021
Geliştiren: SMOBILE INC
Yayıncı: SMOBILE INC
Platform:
Category: ACTION FPS HORROR SURVIVAL SHOT
Yaş Sınırı: None
Avatar Tam Oyun Paketi Easter Candy Break Head to Head, Easter Candy Break Head to Head Full Game ve 10 ücretsiz Easter Candy Break Head to Head Avatarlarını düşük bir fiyata içerir.Easter Candy Break Head to Head, 1 ve 2 oyuncunun rekabetçi bir arcade ortamında kafa kafaya oynamasına izin veren retro bir arcade oyunudur. Benzersiz animasyonlu tuğlalar, Mini Patronlar ve Powerups ile birlikte kürekle yürüyen kullanıcılara doğru yuvarlanır. Seviyelerde ilerlerken powerups toplayın ve rakibinizi yenin. Tek oyuncu ve iki oyuncu modunda zafere giden yolda mini patronlarla rekabet etmek ve savaşmak için Otuz Seviye.Bu Paket aşağıdaki öğeleri içerir:Paskalya Şekeri Break Kafa Kafaya Tam OyunPaskalya Şekeri Kafa Kafaya Mavi Tavşan Avatarı KırmakPaskalya Şekeri Break Kafa Kafaya Tavşan Kurabiye AvatarıPaskalya Şekeri Kafa Kafaya Pasta Avatarı KırınPaskalya Şekeri Break Kafa Kafaya Şık AvatarPaskalya Şekeri Break Kafa Kafaya Cupcake AvatarPaskalya Şekeri Break Kafa Kafaya Pembe Cupcake AvatarPaskalya Şekeri Kafa Kafaya Pembe Tavşan Avatarı KırmakPaskalya Şekeri Kafa Kafaya Mor Yumurta Avatarı KırmakPaskalya Şekeri Kafa Kafaya Sai Tavşan Avatarı KırmakMini Boss Tavşan Avatar'a Paskalya Şekeri Molası Kafası

None
None

Benzer Ürünler

Hemen İncele
PS4
Snowrunner
284.00₺ 284.00₺
Hemen İncele
PS4
The Long Dark
179.00₺ 179.00₺
Hemen İncele
PS4
Battlefield V
539.00₺ 279.00₺