Gamehunterz’a hoşgeldiniz. Sitemize üye olarak ekstra fırsatlar yakalamayı ve kampanyaları takip etmeyi unutmayın! Ucuza oyun alışverişleri dileriz.

Back 4 Blood: Standart Sürüm PS4 And PS5

Back 4 Blood: Standart Sürüm PS4 And PS5 fiyatları karşılaştırmak için doğru yerdesin. Hemen aşağıdaki bölümümüzden fiyat karşılaştırarak Back 4 Blood: Standart Sürüm PS4 And PS5 satın al. Oyunun sistem gereksinimlerine bak ve satın alan kişilerin yorumlarını oku. Dilersen, Gamehunterz olarak oyun hakkında yazdığımız yorumları okuyabilirsin. Gamehunterz olarak, ucuza alışverişler dileriz!

PsnStore

599.00₺

PsnStore UK

704.93₺

PsnStore ES

705.12₺

Çıkış tarihi: Oct. 12, 2021
Geliştiren: WARNER BROS. INTERACTIVE
Yayıncı: WARNER BROS. INTERACTIVE
Platform:
Category: ACTION FPS HORROR SURVIVAL SHOT
Yaş Sınırı: None
None
ÖN SİPARİŞ – HEMEN ÖDEME YAPMANIZ GEREKİYORÖn siparişinizi iptal etmek dahil ön sipariş vermek hakkında daha fazla bilgi almak için Sony Entertainment Network Terms of Service/User Agreement'ı (Sony Entertainment Network Hizmet Koşulları/Kullanıcı Sözleşmesi) okuyun. Otomatik indirme için PS4™ PS5™ sisteminizde Otomatik Oturum Açma ve Otomatik Giriş etkinleştirilmiş olmalıdır.Back 4 Blood: Standart Sürüm için ön sipariş vererek şunları elde et:• Fort Hope Elite Silah Görünüm PaketiBu ürün, bu oyunun hem dijital PS4™ versiyonunu hem de dijital PS5™ versiyonunu indirmenizi sağlar.Back 4 Blood, otoriteler tarafından çok beğenilen Left 4 Dead serisinin yaratıcılarının elinden çıkan, heyecan verici bir eşli birinci şahıs nişancı oyunudur. Ridden'a karşı verilen savaşın merkezindesin. Bir zamanlar insan olan bu korkunç yaratıklar, taşıdıkları ölümcül bir parazit yüzünden, son medeniyet kırıntısını bile mideye indirmek üzereler. İnsanoğlunun varoluşu tehlikedeyken, Ridden'ı ortadan kaldırıp dünyanın kontrolünü yeniden ele alma görevi sen ve arkadaşlarına kaldı.Eşli Oyun Hikâyesi4 oyunculu eşli oyun hikâyesiyle gitgide zorlaşan görevlerin yer aldığı, devamlı değişen, korkunç bir dünyada mücadele ederken hayatta kalabilmek için birlikte çalışmalısınız. Toplamda 3 arkadaşınla birlikte oyna veya tek başına savaşta ekibine liderlik et. Bağışıklık kazanmış, özelleştirilebilir 8 Temizleyiciden birini ve geniş ölümcül silah ve öge yelpazesinden istediğini seç. Nihai sonunu getirmeye çalışan, gitgide güçlenen yaratıklara karşı stratejini geliştir.Çok Oyunculu Mücadeleci OyunPVP savaşlarda arkadaşlarınla birlikte veya onlara karşı oyna. Özel yeteneklere sahip bir Temizleyici veya korkunç bir Ridden olarak oyna. Her iki tarafın da kendine özgü silahları, becerileri ve özellikleri vardır.Olağanüstü Yeniden OynanabilirlikÖzelleştirilmiş kadrolar oluşturmaya olanak tanıyan, daha zorlu savaşların altından kalkmanı sağlayan, her defasında farklı bir deneyim yaşamanı sağlayan, yepyeni bir "rogue-lite" Kart Sistemi.Oyuncunun eylemlerine göre kendini sürekli ayarlayan Oyun Yöneticisi sayesinde heyecanlı görevler, olağanüstü oynayış çeşitliliği ve aralarında mutasyon geçirmiş 7 metrelik elebaşlarının da bulunduğu güçlü Ridden birlikleri seni bekliyor.Back 4 Blood oyununun dijital PS4™ versiyonunu PlayStation™Store'dan satın alın ve 12 Ekim 2021 tarihinde çıkış yaptığında PS5™ versiyonunu ekstra ücret ödemeden indirin.Bu oyunun PS4™ versiyonuna zaten sahipseniz, PS5™ dijital versiyonunu ekstra ücret ödemeden edinebilirsiniz ve bu ürünü satın almanıza gerek yoktur. PS4™ disk kopyasının sahipleri, PS5™ dijital versiyonunu her indirmek veya oynamak istediklerinde PS5™'e yerleştirmelidir. PS5™ Dijital Sürüm disksiz konsolunu satın alan PS4™ oyun diski sahipleri, ekstra ücret ödemeden PS5™ versiyonuna sahip olamayacaktır.

PS5

Benzer Ürünler

PS5
The Sinking City PS5
359.00₺ 294.13₺
PS5
Panda Hero Remastered
144.00₺ 168.12₺
PS5
Neon Chrome
129.00₺ 151.16₺