Gamehunterz’a hoşgeldiniz. Sitemize üye olarak ekstra fırsatlar yakalamayı ve kampanyaları takip etmeyi unutmayın! Ucuza oyun alışverişleri dileriz.

Titan Souls

Titan Souls oyununu en iyi fiyatla satın almak istiyorsan doğru yerdesin! Titan Souls oyununun fiyatlarını karşılaştır, en ucuz ve güvenilir satıcıyı bul. Titan Souls sistem gereksinimlerini ve yorumlarını incele. Haydi, en uygun fiyatlı satıcıya git ve en ucuza Titan Souls satın al!

PsnStore US

129.11₺

PsnStore US

129.11₺

PsnStore UK

143.47₺

PsnStore

144.00₺

PsnStore ES

153.80₺

Çıkış tarihi: April 15, 2015
Geliştiren: Devolver Digital
Yayıncı: Devolver Digital
Platform:
Category: ACTION FPS HORROR SURVIVAL SHOT
Yaş Sınırı: None
Dünyamızla öteki dünya arasında kalmış ve ruhsal varlıklardan oluşan bir yerdir Titan Souls. Şimdi yıkıntılar arasında kalmış, yaşlı titanların koruduğu ve Titan Soul parçalarından oluşan bu dünyada tek bir ok ile yola çıkan, yeni ve güçlü bir savaşçı gerçeğe ve güce doğru giden bir maceraya başlamak üzere.Bu Cross-Buy ürününü PlayStation®4 ve PlayStation®Vita sürümlerine indirebilirsiniz.Bu ürünün indirilmesi, PlayStation Network Hizmet Koşulları ve Yazılım Kullanım Koşulları ile bu ürün için geçerli olan belirli ek koşullara tabidir. Şartları kabul etmek istemiyorsanız bu ürünü indirmeyin. Diğer önemli bilgiler için bkz. Hizmet Koşulları. PS4: Birden fazla PS4 sistemi indirmek için tek seferlik lisans ücreti. Bunu Ana PS4 Sistemi de kullanırken PlayStation Network'de oturum açmanız gerekmezken diğer PS4 sistemlerinde kullanırken oturum açma gereklidir.PS Vita: Uyumlu Taşınabilir Konsol sistemlerinden etkinleştirilmiş 3 adede kadar yükleme için bir seferlik ücret.Bu ürünü kullanmadan önce önemli sağlık bilgileri hakkında bilgi sahibi olmak için Sağlık Uyarıları kısmına bakın.Sony Interactive Entertainment Inc. Yazılım Kütüphanesi © kullanım hakları Sony Interactive Entertainment Europe kuruluşuna özel olarak lisanslanmıştır ve bu çerçevedeki yazılım kullanım haklarına tabidir. Lisans ve kullanım kurallarının tümüne eu.playstation.com/legal adresinden ulaşabilirsiniz.Copyright 2014 Acid Nerve. All Rights Reserved.