Gamehunterz’a hoşgeldiniz. Sitemize üye olarak ekstra fırsatlar yakalamayı ve kampanyaları takip etmeyi unutmayın! Ucuza oyun alışverişleri dileriz.

Monster Loves You!

Monster Loves You! fiyatları karşılaştırmak için doğru yerdesin. Hemen aşağıdaki bölümümüzden fiyat karşılaştırarak Monster Loves You! satın al. Oyunun sistem gereksinimlerine bak ve satın alan kişilerin yorumlarını oku. Dilersen, Gamehunterz olarak oyun hakkında yazdığımız yorumları okuyabilirsin. Gamehunterz olarak, ucuza alışverişler dileriz!

PsnStore US

83.93₺

PsnStore

108.00₺

PsnStore UK

109.16₺

PsnStore ES

113.34₺

Çıkış tarihi: Feb. 14, 2017
Geliştiren: Radial Games Corp.
Yayıncı: Radial Games Corp.
Platform:
Category: ACTION FPS HORROR SURVIVAL SHOT
Yaş Sınırı: None
None
Bu öykü kitabı macerasında, balçık fıçısında doğumundan yaşlılığına ve daha da ötesine kadar bir canavarın hayatını yaşa, canavarların ve insanların dünyasını etkileyecek kararlar al. Omen köyünde yaşıyorsun ve en sevdiğin atıştırmalık da küçük çocukların parmakları. Bir canavar olarak en ilginç yerlerde ortaya çıkıyorsun — üç öfkeli ayı evlerinde genç bir çocuk bulduklarında ne yaparsın? Peki ya kırmızı başlıklı şu kızın kurt tarafından avlandığını gizlice gözetlediğinde? Ana özellikler: - Politik güç elde etmek için Cesurluk, Akıllılık, Gaddarlık, Dürüstlük, Kibarlık ve Saygınlık becerileri arasında denge kur. - 900'den fazla tercihte bulun. Çizmeli Kedi'yi kovala. Hansel and Gretel'i yalayıp yut. Üç Küçük Domuzcuk'u ham yap. - Her oynayışında farklı maceralarla yüzleş, bir düzine muhtemel son var. - Bonus olarak: Tıp okuluna gitmek zorunda kalmadan beyin ve sinir cerrahı ol. Buna değer!Bu ürün, oyun içi konuşmalarda belirtilen dilleri desteklemektedir:İngilizce1 Oyuncuminimum 330 MB alan gerekirDUALSHOCK®4 Titreşim İşleviHDTV ekran çözünürlüğü: 720p,1080i,1080pBu ürünün indirilmesi, PlayStation Network Hizmet Koşulları ve Yazılım Kullanım Koşulları ile bu ürün için geçerli olan belirli ek koşullara tabidir. Şartları kabul etmek istemiyorsanız bu ürünü indirmeyin. Diğer önemli bilgiler için bkz. Hizmet Koşulları. Birden fazla PS4 sistemine indirmek için tek seferlik lisans ücreti. Bunu Ana PS4 Sisteminde kullanırken PlayStation Network'de oturum açmanız gerekmezken diğer PS4 sistemlerinde kullanırken oturum açma gereklidir.Bu ürünü kullanmadan önce önemli sağlık bilgileri hakkında bilgi sahibi olmak için Sağlık Uyarıları kısmına bakın.Sony Interactive Entertainment Inc. Yazılım Kütüphanesi © kullanım hakları Sony Interactive Entertainment Europe kuruluşuna özel olarak lisanslanmıştır ve bu çerçevedeki yazılım kullanım haklarına tabidir. Lisans ve kullanım kurallarının tümüne eu.playstation.com/legal adresinden ulaşabilirsiniz.© Radial Games Corp & Dejobaan Games

PS4

Benzer Ürünler

PS4
Desperados III
499.00₺ 218.06₺
PS4
Skyworld
219.00₺ 251.93₺
PS4
Xcom 2 Collection
639.00₺ 639.00₺
PS4
Railway Empire
219.00₺ 83.92₺