Gamehunterz’a hoşgeldiniz. Sitemize üye olarak ekstra fırsatlar yakalamayı ve kampanyaları takip etmeyi unutmayın! Ucuza oyun alışverişleri dileriz.

Sundered: Büyülü Sürüm

Sundered: Büyülü Sürüm oyununu en iyi fiyatla satın almak istiyorsan doğru yerdesin! Sundered: Büyülü Sürüm oyununun fiyatlarını karşılaştır, en ucuz ve güvenilir satıcıyı bul. Sundered: Büyülü Sürüm sistem gereksinimlerini ve yorumlarını incele. Haydi, en uygun fiyatlı satıcıya git ve en ucuza Sundered: Büyülü Sürüm satın al!

PsnStore

189.00₺

PsnStore UK

191.33₺

PsnStore ES

205.10₺

Çıkış tarihi: July 28, 2017
Geliştiren: Thunder Lotus Games
Yayıncı: Thunder Lotus Games
Platform:
Category: ACTION FPS HORROR SURVIVAL SHOT
Yaş Sınırı: None
Sundered, kadim büyülü güçlere karşı koyabileceğin ya da bu güçleri kabul edeceğin, elle çizilmiş, kaotik bir metroidvania oyunudur. H.P. Lovecraft'in eserlerinden esinlenen ve sürekli değişen bir dünyada sürülerce korkunç düşmanla karşılaşacaksın. Sundered, artık lokal co-op olarak oynanabilen Jotun'un yaratıcılarının elinden çıkma, türünün zorlu ve benzersiz bir örneğidir! Sundered: Büyülü Sürüm, Gong Kodamanı güncellemesini de içeriyor ve 4 oyuncuya kadar lokal co-op çok oyuncu desteğinin yanı sıra, yeni Gong Kodamanı elebaşısına karşı kaotik bir savaş ve yeni alanlar getiriyor! Özellikler: ● Elle çizilmiş muhteşem eserler ve animasyon ● Düşman sürüleriyle kaotik karşılaşmalar ● Elebaşlarıyla destansı savaşlar ● 4 oyuncuya kadar isteğe bağlı lokal co-op modu ● Yüzlerce yükseltme ve çoklu karakter yapıları ● Hem elle yaratılmış hem de prosedürel olarak oluşturulmuş seviyeler ● Bir sürü son ve 15 saati aşkın oynama süresiBu ürün, oyun içi konuşmalarda belirtilen dilleri desteklemektedir:İngilizce1-4 Oyuncuminimum 4 GB alan gerekirHDTV ekran çözünürlüğü: 720p,1080pBu ürünün indirilmesi, PlayStation Network Hizmet Koşulları ve Yazılım Kullanım Koşulları ile bu ürün için geçerli olan belirli ek koşullara tabidir. Şartları kabul etmek istemiyorsanız bu ürünü indirmeyin. Diğer önemli bilgiler için bkz. Hizmet Koşulları. Birden fazla PS4 sistemine indirmek için tek seferlik lisans ücreti. Bunu Ana PS4 Sisteminde kullanırken PlayStation Network'de oturum açmanız gerekmezken diğer PS4 sistemlerinde kullanırken oturum açma gereklidir.Bu ürünü kullanmadan önce önemli sağlık bilgileri hakkında bilgi sahibi olmak için Sağlık Uyarıları kısmına bakın.Sony Interactive Entertainment Inc. Yazılım Kütüphanesi © kullanım hakları Sony Interactive Entertainment Europe kuruluşuna özel olarak lisanslanmıştır ve bu çerçevedeki yazılım kullanım haklarına tabidir. Lisans ve kullanım kurallarının tümüne eu.playstation.com/legal adresinden ulaşabilirsiniz.©2018 Thunder Lotus. Tüm Hakları Saklıdır. Sundered ve Thunder Lotus, ABD'de ve diğer ülkelerde mukim Thunder Lotus'un tescilli markalarıdır.

Benzer Ürünler

Hemen İncele
PS4
Snowrunner
284.00₺ 142.00₺
Hemen İncele
PS4
The Long Dark
179.00₺ 179.00₺
Hemen İncele
PS4
Battlefield V
539.00₺ 279.00₺