Gamehunterz’a hoşgeldiniz. Sitemize üye olarak ekstra fırsatlar yakalamayı ve kampanyaları takip etmeyi unutmayın! Ucuza oyun alışverişleri dileriz.

Pençe Başlıca Paket

Pençe Başlıca Paket oyununu en iyi fiyatla satın almak istiyorsan doğru yerdesin! Pençe Başlıca Paket oyununun fiyatlarını karşılaştır, en ucuz ve güvenilir satıcıyı bul. Pençe Başlıca Paket sistem gereksinimlerini ve yorumlarını incele. Haydi, en uygun fiyatlı satıcıya git ve en ucuza Pençe Başlıca Paket satın al!

PsnStore

575.00₺

PsnStore UK

598.18₺

PsnStore ES

615.52₺

Çıkış tarihi: June 19, 2018
Geliştiren: MY.COM
Yayıncı: MY.COM
Platform:
Category: ACTION FPS HORROR SURVIVAL SHOT
Yaş Sınırı: None
Bu paket 6. Kademe RDF/LT Pençe Premium Hafif Tank, 6. Kademe Tayfun II Pençe Premium Tank Yok Edici ve 30 günlük Premium süresi, 15 Altın Ganimet Kutusu, 5 Platin Ganimet Kutusu, 10 Altın Savaş Alanı Zafer Destek Jetonu ve 2.000 Altın da dahil yüksek miktarda bonus içerir.HDTV ekran çözünürlüğü: 720p,1080iBu ürünün indirilmesi, PlayStation Network Hizmet Koşulları ve Yazılım Kullanım Koşulları ile bu ürün için geçerli olan belirli ek koşullara tabidir. Şartları kabul etmek istemiyorsanız bu ürünü indirmeyin. Diğer önemli bilgiler için bkz. Hizmet Koşulları. Birden fazla PS4 sistemine indirmek için tek seferlik lisans ücreti. Bunu Ana PS4 Sisteminde kullanırken PlayStation Network'de oturum açmanız gerekmezken diğer PS4 sistemlerinde kullanırken oturum açma gereklidir.Bu ürünü kullanmadan önce önemli sağlık bilgileri hakkında bilgi sahibi olmak için Sağlık Uyarıları kısmına bakın.Sony Interactive Entertainment Inc. Yazılım Kütüphanesi © kullanım hakları Sony Interactive Entertainment Europe kuruluşuna özel olarak lisanslanmıştır ve bu çerçevedeki yazılım kullanım haklarına tabidir. Lisans ve kullanım kurallarının tümüne eu.playstation.com/legal adresinden ulaşabilirsiniz.

Benzer Ürünler

Hemen İncele
PS4
Snowrunner
284.00₺ 142.00₺
Hemen İncele
PS4
The Long Dark
179.00₺ 179.00₺
Hemen İncele
PS4
Battlefield V
539.00₺ 279.00₺