Gamehunterz’a hoşgeldiniz. Sitemize üye olarak ekstra fırsatlar yakalamayı ve kampanyaları takip etmeyi unutmayın! Ucuza oyun alışverişleri dileriz.

Stab Stab Stab!

Stab Stab Stab! fiyatları karşılaştırmak için doğru yerdesin. Hemen aşağıdaki bölümümüzden fiyat karşılaştırarak Stab Stab Stab! satın al. Oyunun sistem gereksinimlerine bak ve satın alan kişilerin yorumlarını oku. Dilersen, Gamehunterz olarak oyun hakkında yazdığımız yorumları okuyabilirsin. Gamehunterz olarak, ucuza alışverişler dileriz!

PsnStore US

83.92₺

PsnStore UK

93.88₺

PsnStore

95.00₺

PsnStore ES

100.64₺

Çıkış tarihi: Feb. 28, 2020
Geliştiren: MONSTER COUCH SP. Z O.O.
Yayıncı: MONSTER COUCH SP. Z O.O.
Platform:
Category: ACTION FPS HORROR SURVIVAL SHOT
Yaş Sınırı: None
None
STAB STAB STAB, arkadaşlarını patlayana kadar bıçakladığın acımasız, fizik tabanlı, yerel çok oyunculu bir dövüş oyunudur!- Jilet keskinliğinde gagaları olan ve et parçasından oluşan kuşlar olarak oyna- Vahşi fizik tabanlı kapışmalar- Karşılaşma modunda arkadaşlarına karşı savaş- Hayatta kalma modunda pervasız mutant kuş ordusuna karşı takım ol - Yeteneklerini test etmen için ayarlanabilir zorluktaki yapay zekâ oyuncuları- 12 eşsiz ve ölümcül arena- Toplaman için kanatlar, örümcek bacakları, tümörler ve birçok diğer faydalı gen mutasyonuBu ürün, oyun içi konuşmalarda belirtilen dilleri desteklemektedir:İngilizce1-4 OyuncuDUALSHOCK®4 Titreşim İşleviHDTV ekran çözünürlüğü: 720p,1080i,1080pBu ürünün indirilmesi, PlayStation Network Hizmet Koşulları ve Yazılım Kullanım Koşulları ile bu ürün için geçerli olan belirli ek koşullara tabidir. Şartları kabul etmek istemiyorsanız bu ürünü indirmeyin. Diğer önemli bilgiler için bkz. Hizmet Koşulları. Birden fazla PS4 sistemine indirmek için tek seferlik lisans ücreti. Bunu Ana PS4 Sisteminde kullanırken PlayStation Network'de oturum açmanız gerekmezken diğer PS4 sistemlerinde kullanırken oturum açma gereklidir.Bu ürünü kullanmadan önce önemli sağlık bilgileri hakkında bilgi sahibi olmak için Sağlık Uyarıları kısmına bakın.Sony Interactive Entertainment Inc. Yazılım Kütüphanesi © kullanım hakları Sony Interactive Entertainment Europe kuruluşuna özel olarak lisanslanmıştır ve bu çerçevedeki yazılım kullanım haklarına tabidir. Lisans ve kullanım kurallarının tümüne eu.playstation.com/legal adresinden ulaşabilirsiniz.Copyright © 2019 by Monster Couch sp. z o.o. All Rights Reserved.

PS4

Benzer Ürünler

PS4
Snowrunner
284.00₺ 284.00₺
PS4
The Long Dark
179.00₺ 179.00₺
PS4
The Last Of Us Part II
499.00₺ 335.93₺
PS4
Battlefield V
539.00₺ 279.00₺