Gamehunterz’a hoşgeldiniz. Sitemize üye olarak ekstra fırsatlar yakalamayı ve kampanyaları takip etmeyi unutmayın! Ucuza oyun alışverişleri dileriz.

Atv Drift And Tricks

Atv Drift And Tricks fiyatları karşılaştırmak için doğru yerdesin. Hemen aşağıdaki bölümümüzden fiyat karşılaştırarak Atv Drift And Tricks satın al. Oyunun sistem gereksinimlerine bak ve satın alan kişilerin yorumlarını oku. Dilersen, Gamehunterz olarak oyun hakkında yazdığımız yorumları okuyabilirsin. Gamehunterz olarak, ucuza alışverişler dileriz!

PsnStore

144.00₺

PsnStore UK

187.89₺

PsnStore ES

201.39₺

Çıkış tarihi: Oct. 26, 2017
Geliştiren: Microids
Yayıncı: Microids
Platform:
Category: ACTION FPS HORROR SURVIVAL SHOT
Yaş Sınırı: None
DRIFT, TRICKS & FUN!!2-tekerlekli taşıtlardan bıktın mı? ATV Drift & Tricks DÖRTLÜ oyunu tam senlik! Sadece dört tekerlilerin yarış oyununda eğlenmek için 4 neden var:8 çılgın oyun moduyla tek başına veya çoklu oynanabiliyor:Lig, Zaman Denemesi, Hızlı Yarış, Hot Lap, Yolun Kralı, Altın Kask, Ayakta Kalan ve Avcı. İster kendi başına bir dizi yarış yap, ister oyun modlarında ekranı bölüp arkadaşlarınla olağanüstü mücadelelere giriş. Dahası mı? 10 katılımcıyla çevrimiçi çoklu oyunculu bir yarış başlat ve bak bakalım ATV'sini en iyi kim kontrol ediyor.Maksimumda çılgın numaralar & yanlamalar:Her numaranla havaya zıpla ve rakiplerini delirt! Sonra yere geri inip yanlamaları sırala. Tekerleklerin ve rakiplerin bunun bedelini ödeyecek! PlayStation®VR uyumlu: Tam gerçeklik için ilk PlayStation®VR uyumlu DÖRTLÜ oyun1-2 OyuncuAğ Oyuncusu 2-10 - Tam oyun, çevrimiçi çok oyunculu oyun erişimi için PlayStation®Plus üyeliği gerektirirminimum 5 GB alan gerekirDUALSHOCK®4 Titreşim İşleviUzaktan Oynama DestekliHDTV ekran çözünürlüğü: 720p,1080i,1080pPlayStation®VR , bu ürünle uyumludur. VR işlevi için  PlayStation® VR ve PlayStation® Kamerası gereklidir.Bu ürünün indirilmesi, PlayStation Network Hizmet Koşulları ve Yazılım Kullanım Koşulları ile bu ürün için geçerli olan belirli ek koşullara tabidir. Şartları kabul etmek istemiyorsanız bu ürünü indirmeyin. Diğer önemli bilgiler için bkz. Hizmet Koşulları. Birden fazla PS4 sistemine indirmek için tek seferlik lisans ücreti. Bunu Ana PS4 Sisteminde kullanırken PlayStation Network'de oturum açmanız gerekmezken diğer PS4 sistemlerinde kullanırken oturum açma gereklidir.Bu ürünü kullanmadan önce önemli sağlık bilgileri hakkında bilgi sahibi olmak için Sağlık Uyarıları kısmına bakın.Sony Interactive Entertainment Inc. Yazılım Kütüphanesi © kullanım hakları Sony Interactive Entertainment Europe kuruluşuna özel olarak lisanslanmıştır ve bu çerçevedeki yazılım kullanım haklarına tabidir. Lisans ve kullanım kurallarının tümüne eu.playstation.com/legal adresinden ulaşabilirsiniz.©2017 Anuman Interactive SA. All rights reserved. Published by Anuman Interactive SA. Microïds is a registered trademark of Anuman Interactive SA. All rights reserved. Unreal® is a trademark or registered trademark of Epic Games, Inc. in the United States of America and elsewhere. Unreal® Engine, Copyright 1998 – 2017, Epic Games, Inc. All rights reserved.Developed by Artefacts Studio.

None
None

Benzer Ürünler

Hemen İncele
PS4
Desperados III
499.00₺ 218.06₺
Hemen İncele
PS4
Skyworld
219.00₺ 253.52₺
Hemen İncele
PS4
Xcom 2 Collection
639.00₺ 639.00₺
Hemen İncele
PS4
Railway Empire
219.00₺ 84.45₺