Gamehunterz’a hoşgeldiniz. Sitemize üye olarak ekstra fırsatlar yakalamayı ve kampanyaları takip etmeyi unutmayın! Ucuza oyun alışverişleri dileriz.

Speedrunners Deluxe Bundle

Speedrunners Deluxe Bundle fiyatları karşılaştırmak için doğru yerdesin. Hemen aşağıdaki bölümümüzden fiyat karşılaştırarak Speedrunners Deluxe Bundle satın al. Oyunun sistem gereksinimlerine bak ve satın alan kişilerin yorumlarını oku. Dilersen, Gamehunterz olarak oyun hakkında yazdığımız yorumları okuyabilirsin. Gamehunterz olarak, ucuza alışverişler dileriz!

PsnStore US

144.86₺

PsnStore

162.50₺

PsnStore UK

166.13₺

PsnStore ES

172.11₺

Çıkış tarihi: July 5, 2017
Geliştiren: TINYBUILD LLC
Yayıncı: TINYBUILD LLC
Platform:
Category: ACTION FPS HORROR SURVIVAL SHOT
Yaş Sınırı: None
None
süper kahramanlardan ile dolu bir şehir, suçların alma kendi başına bir yarışma olur. rekabet eğlenceli ve hızlı hale getirmek için - Neyse ki etrafta yeterli roketler, bombalar, filika kanca, kramponları ve diğer güzellikler vardır. SpeedRunners hoş geldiniz.SpeedRunners filika kanca, power-ups, ve etkileşimli ortamlar ile 4 oyuncu rekabetçi platform olduğunu. ekran onları öldürmek için insanlar üzerine uğraşmak, yangın roketler etrafında salıncak, atlamak, koşmak.Oyun içi satın alma opsiyonu-Bu ürünün indirilmesi, PlayStation Network Hizmet Koşulları ve Yazılım Kullanım Koşulları ile bu ürün için geçerli olan belirli ek koşullara tabidir. Şartları kabul etmek istemiyorsanız bu ürünü indirmeyin. Diğer önemli bilgiler için bkz. Hizmet Koşulları. Birden fazla PS4 sistemine indirmek için tek seferlik lisans ücreti. Bunu Ana PS4 Sisteminde kullanırken PlayStation Network'de oturum açmanız gerekmezken diğer PS4 sistemlerinde kullanırken oturum açma gereklidir.Bu ürünü kullanmadan önce önemli sağlık bilgileri hakkında bilgi sahibi olmak için Sağlık Uyarıları kısmına bakın.Sony Interactive Entertainment Inc. Yazılım Kütüphanesi © kullanım hakları Sony Interactive Entertainment Europe kuruluşuna özel olarak lisanslanmıştır ve bu çerçevedeki yazılım kullanım haklarına tabidir. Lisans ve kullanım kurallarının tümüne eu.playstation.com/legal adresinden ulaşabilirsiniz.Copyright DoubleDutch Games 2016

PS4

Benzer Ürünler

PS4
The Long Dark
179.00₺ 179.00₺
PS4
The Last Of Us Part II
499.00₺ 255.71₺