Gamehunterz’a hoşgeldiniz. Sitemize üye olarak ekstra fırsatlar yakalamayı ve kampanyaları takip etmeyi unutmayın! Ucuza oyun alışverişleri dileriz.

Atelier Lulua ~The Scion Of Arland~ Digital Deluxe Edition

Atelier Lulua ~The Scion Of Arland~ Digital Deluxe Edition fiyatları karşılaştırmak için doğru yerdesin. Hemen aşağıdaki bölümümüzden fiyat karşılaştırarak Atelier Lulua ~The Scion Of Arland~ Digital Deluxe Edition satın al. Oyunun sistem gereksinimlerine bak ve satın alan kişilerin yorumlarını oku. Dilersen, Gamehunterz olarak oyun hakkında yazdığımız yorumları okuyabilirsin. Gamehunterz olarak, ucuza alışverişler dileriz!

PsnStore US

633.95₺

PsnStore

649.00₺

PsnStore UK

704.93₺

PsnStore ES

755.50₺

Çıkış tarihi: June 21, 2019
Geliştiren: Koei Tecmo Europe Ltd
Yayıncı: Koei Tecmo Europe Ltd
Platform:
Category: ACTION FPS HORROR SURVIVAL SHOT
Yaş Sınırı: None
'Atelier Rorona' ile başlayan popüler 'Arland' serisinin uzun zamandır beklenen 4. bölümü!Atelier Lulua ~The Scion of Arland~ Digital Deluxe Edition içeriği:・Atelier Lulua ~The Scion of Arland~・Season Pass 'Lulua' Piyasaya çıkış tarihi 4 Haziran 2019 - Lulua'nın Kıyafeti 'Mom's Favorite' - Aurel'in Kıyafeti 'The Ultimate Knight Supreme' - Eva'nın Kıyafeti 'Little Girlfriend' Piyasaya çıkış tarihi 25 Haziran 2019 - GUST İlave BGM Paketi Piyasaya çıkış tarihi 30 Temmuz 2019 - Ekstra Yüksek Zorluk Alanı: Machina BölgesiNot:Atelier Lulua ~The Scion of Arland~ ayrıca bağımsız olarak satın alınmak üzere de mevcuttur.Atelier Lulua ~The Scion of Arland~ için Season Pass 'Lulua' ayrı olarak ta satın alınabilir, ancak Digital Deluxe Edition paketinde her bir ürün tek tek satın alınmasından daha indirimli bir şekilde sunulur.Çıkış tarihleri değiştirilebilir.Resmi ayrıntılar ve daha fazla bilgi için lütfen resmi web sitesine bakın.http://www.ateliergames.eu/lulua/Bu ürün, oyun içi konuşmalarda belirtilen dilleri desteklemektedir:İngilizce1 Oyuncuminimum 7 MB alan gerekirDUALSHOCK®4 Titreşim İşleviUzaktan Oynama DestekliHDTV ekran çözünürlüğü: 720p,1080pBu ürünün indirilmesi, PlayStation Network Hizmet Koşulları ve Yazılım Kullanım Koşulları ile bu ürün için geçerli olan belirli ek koşullara tabidir. Şartları kabul etmek istemiyorsanız bu ürünü indirmeyin. Diğer önemli bilgiler için bkz. Hizmet Koşulları. Birden fazla PS4 sistemine indirmek için tek seferlik lisans ücreti. Bunu Ana PS4 Sisteminde kullanırken PlayStation Network'de oturum açmanız gerekmezken diğer PS4 sistemlerinde kullanırken oturum açma gereklidir.Bu ürünü kullanmadan önce önemli sağlık bilgileri hakkında bilgi sahibi olmak için Sağlık Uyarıları kısmına bakın.Sony Interactive Entertainment Inc. Yazılım Kütüphanesi © kullanım hakları Sony Interactive Entertainment Europe kuruluşuna özel olarak lisanslanmıştır ve bu çerçevedeki yazılım kullanım haklarına tabidir. Lisans ve kullanım kurallarının tümüne eu.playstation.com/legal adresinden ulaşabilirsiniz.©2019 KOEI TECMO GAMES CO., LTD. All rights reserved.

None
None