Gamehunterz’a hoşgeldiniz. Sitemize üye olarak ekstra fırsatlar yakalamayı ve kampanyaları takip etmeyi unutmayın! Ucuza oyun alışverişleri dileriz.

Lapis X Labyrinth

Lapis X Labyrinth oyununu en iyi fiyatla satın almak istiyorsan doğru yerdesin! Lapis X Labyrinth oyununun fiyatlarını karşılaştır, en ucuz ve güvenilir satıcıyı bul. Lapis X Labyrinth sistem gereksinimlerini ve yorumlarını incele. Haydi, en uygun fiyatlı satıcıya git ve en ucuza Lapis X Labyrinth satın al!

PsnStore US

258.31₺

PsnStore

259.00₺

PsnStore UK

299.03₺

PsnStore ES

307.70₺

Çıkış tarihi: May 31, 2019
Geliştiren: NIS America
Yayıncı: NIS America
Platform:
Category: ACTION FPS HORROR SURVIVAL SHOT
Yaş Sınırı: None
'Askere ve bu yüksek gerilim eylem Platformer 8 oynanabilir sınıfların seçeneklerinden maceraperest Ekibinizi özelleştirin. Her canavar döşeme ardında anlaşılmaz hazineleri sonsuz altın, ya da belki daha da korkunç kabuslar olabilir Labirent'in içinde bekliyor. , En iyi ürün getirmek partinizin potansiyelini en üst düzeye ve Labirent alt kısmına yolunda herhangi bir engeli aşmak için Ateş Modu aktif hale getirin.'Bu ürün, oyun içi konuşmalarda belirtilen dilleri desteklemektedir:İngilizce1 Oyuncuminimum 1 GB alan gerekirDUALSHOCK®4 Titreşim İşleviHDTV ekran çözünürlüğü: 720p,1080i,1080pBu ürünün indirilmesi, PlayStation Network Hizmet Koşulları ve Yazılım Kullanım Koşulları ile bu ürün için geçerli olan belirli ek koşullara tabidir. Şartları kabul etmek istemiyorsanız bu ürünü indirmeyin. Diğer önemli bilgiler için bkz. Hizmet Koşulları. Birden fazla PS4 sistemine indirmek için tek seferlik lisans ücreti. Bunu Ana PS4 Sisteminde kullanırken PlayStation Network'de oturum açmanız gerekmezken diğer PS4 sistemlerinde kullanırken oturum açma gereklidir.Bu ürünü kullanmadan önce önemli sağlık bilgileri hakkında bilgi sahibi olmak için Sağlık Uyarıları kısmına bakın.Sony Interactive Entertainment Inc. Yazılım Kütüphanesi © kullanım hakları Sony Interactive Entertainment Europe kuruluşuna özel olarak lisanslanmıştır ve bu çerçevedeki yazılım kullanım haklarına tabidir. Lisans ve kullanım kurallarının tümüne eu.playstation.com/legal adresinden ulaşabilirsiniz.©2018-2019 Nippon Ichi Software, Inc. ©2019 NIS America, Inc. All rights reserved.