Gamehunterz’a hoşgeldiniz. Sitemize üye olarak ekstra fırsatlar yakalamayı ve kampanyaları takip etmeyi unutmayın! Ucuza oyun alışverişleri dileriz.

Golem Gates

Golem Gates oyununu en iyi fiyatla satın almak istiyorsan doğru yerdesin! Golem Gates oyununun fiyatlarını karşılaştır, en ucuz ve güvenilir satıcıyı bul. Golem Gates sistem gereksinimlerini ve yorumlarını incele. Haydi, en uygun fiyatlı satıcıya git ve en ucuza Golem Gates satın al!

PsnStore US

215.24₺

PsnStore

239.00₺

PsnStore UK

239.20₺

PsnStore ES

256.40₺

Çıkış tarihi: May 29, 2019
Geliştiren: DIGERATI DISTRIBUTION
Yayıncı: DIGERATI DISTRIBUTION
Platform:
Category: ACTION FPS HORROR SURVIVAL SHOT
Yaş Sınırı: None
Golem Gates, büyülü ordularınızla başka dünyalardan gelen ordulara karşı savaştığınız, kıyamet sonrası bir evrende geçen, bilim kurgu, aksiyon ve strateji temalı bir kart savaşı oyunudur. 100 kart (Glifler olarak da bilinir) arasından seçiminizi yapın ve tek oyunculu, eşli ve çok oyunculu oynama seçenekleriyle birbirinden farklı birçok birim, bina, güçlendirme büyüsü ve çok daha fazlasıyla dopdolu bir taktik savaşına başlayın. Temel Özellikler Gliflerinizi seçin: Onlarca birim, bina, tuzak, güçlendirme büyüsü, güçsüzleştirme büyüsü ve teknoloji arasından seçim yaparak destenizi özelleştirin.  Kolaylaştırılmış taktikler: Kartlarınızı/Gliflerinizi doğrudan sıcak savaşta oynayın ve anlık hamlelerle savunma, yan saldırı ve tahkimat yapın.  Saatler boyu süren eşsiz içerik: Tek oyunculu savaş, meydan okuma senaryoları, tek kişilik/eşli hayatta kalma, yerel ve online çok oyunculu oyun ve daha fazlası. 1-4 Oyuncuminimum 2 MB alan gerekirHDTV ekran çözünürlüğü: 720p,1080i,1080pBu ürünün indirilmesi, PlayStation Network Hizmet Koşulları ve Yazılım Kullanım Koşulları ile bu ürün için geçerli olan belirli ek koşullara tabidir. Şartları kabul etmek istemiyorsanız bu ürünü indirmeyin. Diğer önemli bilgiler için bkz. Hizmet Koşulları. Birden fazla PS4 sistemine indirmek için tek seferlik lisans ücreti. Bunu Ana PS4 Sisteminde kullanırken PlayStation Network'de oturum açmanız gerekmezken diğer PS4 sistemlerinde kullanırken oturum açma gereklidir.Bu ürünü kullanmadan önce önemli sağlık bilgileri hakkında bilgi sahibi olmak için Sağlık Uyarıları kısmına bakın.Sony Interactive Entertainment Inc. Yazılım Kütüphanesi © kullanım hakları Sony Interactive Entertainment Europe kuruluşuna özel olarak lisanslanmıştır ve bu çerçevedeki yazılım kullanım haklarına tabidir. Lisans ve kullanım kurallarının tümüne eu.playstation.com/legal adresinden ulaşabilirsiniz.Laser Guided Games, LLC © 2019 / Digerati © 2019

Benzer Ürünler

Hemen İncele
PS4
Desperados III
499.00₺ 342.09₺
Hemen İncele
PS4
Skyworld
219.00₺ 258.86₺
Hemen İncele
PS4
Xcom 2 Collection
639.00₺ 127.80₺
Hemen İncele
PS4
Railway Empire
219.00₺ 172.55₺