Gamehunterz’a hoşgeldiniz. Sitemize üye olarak ekstra fırsatlar yakalamayı ve kampanyaları takip etmeyi unutmayın! Ucuza oyun alışverişleri dileriz.

Atelier Ryza: Digital Deluxe Edition

Atelier Ryza: Digital Deluxe Edition fiyatları karşılaştırmak için doğru yerdesin. Hemen aşağıdaki bölümümüzden fiyat karşılaştırarak Atelier Ryza: Digital Deluxe Edition satın al. Oyunun sistem gereksinimlerine bak ve satın alan kişilerin yorumlarını oku. Dilersen, Gamehunterz olarak oyun hakkında yazdığımız yorumları okuyabilirsin. Gamehunterz olarak, ucuza alışverişler dileriz!

PsnStore US

608.58₺

PsnStore

649.00₺

PsnStore UK

704.93₺

PsnStore ES

755.50₺

Çıkış tarihi: Nov. 18, 2019
Geliştiren: Koei Tecmo Europe Ltd
Yayıncı: Koei Tecmo Europe Ltd
Platform:
Category: ACTION FPS HORROR SURVIVAL SHOT
Yaş Sınırı: None
'Atelier Ryza' yetişkinliğe adım atmak üzere olan ve kendileri için neyin herşeyden önemli olduğunu keşfeden bir kız ve arkadaşlarının hikayesidir.('Atelier Ryza: Digital Deluxe Edition' içeriği) - 'Atelier Ryza: Ever Darkness & the Secret Hideout' - 'Another Fashion' Kostüm Seti - 'Summer Style' Kostüm Seti - Gizlenme Yeri 'Pixie Forest' - Gizlenme Yeri 'Lakeside Hideout' - İlk Saldırı Ögesi Seti - Ekstra Büyük! Yeniden Oluşturma Cevher Paketi*Bu içeriğe dahil olan 'Atelier Ryza: Ever Darkness & the Secret Hideout' oyunu da ayrıca satıştadır.Satın alırken lütfen bunu dikkate alınız.Bu ürün, oyun içi konuşmalarda belirtilen dilleri desteklemektedir:İngilizce

None
None