Gamehunterz’a hoşgeldiniz. Sitemize üye olarak ekstra fırsatlar yakalamayı ve kampanyaları takip etmeyi unutmayın! Ucuza oyun alışverişleri dileriz.

Contra: Rogue Corps

Contra: Rogue Corps oyununu en iyi fiyatla satın almak istiyorsan doğru yerdesin! Contra: Rogue Corps oyununun fiyatlarını karşılaştır, en ucuz ve güvenilir satıcıyı bul. Contra: Rogue Corps sistem gereksinimlerini ve yorumlarını incele. Haydi, en uygun fiyatlı satıcıya git ve en ucuza Contra: Rogue Corps satın al!

PsnStore

179.00₺

PsnStore US

343.58₺

PsnStore ES

410.31₺

PsnStore UK

442.62₺

Çıkış tarihi: Sept. 26, 2019
Geliştiren: Konami
Yayıncı: Konami
Platform:
Category: ACTION FPS HORROR SURVIVAL SHOT
Yaş Sınırı: None
CONTRA geri döndü! Alien Wars'un sona ermesinden iki yıl sonra, son savaş alanı Lanetli Şehir'e dönüşüyor. Kaosun ortasından bir grup kötü adam ortaya çıkıyor.Tipik kahramanlar olmayabilirler, ama onlar dünyayı kurtarmaya geldiler... veya bunun için uğraşırken zengin olmaya.Aksiyon yüklü savaşlar, isteğe göre değiştirilebilir giysiler, devasa canavarlar ve hararetli çoklu oyuncu aksiyonu yer alıyor.• 4 oyuncuya kadar Yerel ve Çevrimiçi CO-OP aksiyonu• Her biri kendine özgü tuhaf tarzı ve renkli davranışlarıyla 4 acayip karakter• 100'ün üzerinde silahı bir araya getir ve görev başında kazanılan biyonik vücut parçalarıyla karakterini büyüt• Karakter devamlılığı, silah geliştirme ve isteğe göre düzenleme kapsamlı bir tekrar oynanabilirlik sağlar • Contra evrenine çılgın yeni kahramanlar ve büyük canavarlar katılıyor1-4 OyuncuAğ Oyuncusu 2-9 - Tam oyun, çevrimiçi çok oyunculu oyun erişimi için PlayStation®Plus üyeliği gerektirirminimum 12 GB alan gerekirDUALSHOCK®4 Titreşim İşleviUzaktan Oynama DestekliHDTV ekran çözünürlüğü: 720p,1080i,1080pBu ürünün indirilmesi, PlayStation Network Hizmet Koşulları ve Yazılım Kullanım Koşulları ile bu ürün için geçerli olan belirli ek koşullara tabidir. Şartları kabul etmek istemiyorsanız bu ürünü indirmeyin. Diğer önemli bilgiler için bkz. Hizmet Koşulları. Birden fazla PS4 sistemine indirmek için tek seferlik lisans ücreti. Bunu Ana PS4 Sisteminde kullanırken PlayStation Network'de oturum açmanız gerekmezken diğer PS4 sistemlerinde kullanırken oturum açma gereklidir.Bu ürünü kullanmadan önce önemli sağlık bilgileri hakkında bilgi sahibi olmak için Sağlık Uyarıları kısmına bakın.Sony Interactive Entertainment Inc. Yazılım Kütüphanesi © kullanım hakları Sony Interactive Entertainment Europe kuruluşuna özel olarak lisanslanmıştır ve bu çerçevedeki yazılım kullanım haklarına tabidir. Lisans ve kullanım kurallarının tümüne eu.playstation.com/legal adresinden ulaşabilirsiniz.© Konami Digital Entertainment 2019

Benzer Ürünler

Hemen İncele
PS4
Snowrunner
284.00₺ 142.00₺
Hemen İncele
PS4
The Long Dark
179.00₺ 179.00₺
Hemen İncele
PS4
Battlefield V
539.00₺ 279.00₺