Gamehunterz’a hoşgeldiniz. Sitemize üye olarak ekstra fırsatlar yakalamayı ve kampanyaları takip etmeyi unutmayın! Ucuza oyun alışverişleri dileriz.

Gigantosaurus The Game

Gigantosaurus The Game fiyatları karşılaştırmak için doğru yerdesin. Hemen aşağıdaki bölümümüzden fiyat karşılaştırarak Gigantosaurus The Game satın al. Oyunun sistem gereksinimlerine bak ve satın alan kişilerin yorumlarını oku. Dilersen, Gamehunterz olarak oyun hakkında yazdığımız yorumları okuyabilirsin. Gamehunterz olarak, ucuza alışverişler dileriz!

PsnStore

142.00₺

PsnStore US

170.50₺

PsnStore ES

202.44₺

PsnStore UK

207.76₺

Çıkış tarihi: March 27, 2020
Geliştiren: OUTRIGHT GAMES LLC
Yayıncı: OUTRIGHT GAMES LLC
Platform:
Category: ACTION FPS HORROR SURVIVAL SHOT
Yaş Sınırı: None
None
Gigantosaurus'un tarih öncesi dünyasını keşfedip bu dünyada yarış. Bu Disney dinozor masalında bir taraftan dünyayı kurtarırken bir taraftan da süper bir yarışa katılarak devasa eğlenceyi yaşa! Rocky, Tiny, Mazu ve Bill'in korkunç sorunları var... Tıpkı Giganto'nun volkanını tıkayan meteor gibi! Sadece sen ve dinozor arkadaşların bulmacaları çözerek günü kurtarabilirsiniz. Ancak Giganto'nun güçlerine de ihtiyacınız olabilir! Ayrıca, her hikayenin sonu, bir sonraki bölüme kadar olan süper bir rallinin başlangıcı. En dehşetli kükreyen kaşif mi, yoksa en hızlı yarışçı mı olacaksın?1-4 OyuncuDUALSHOCK®4 Titreşim İşleviHDTV ekran çözünürlüğü: 720p,1080i,1080pBu ürünün indirilmesi, PlayStation Network Hizmet Koşulları ve Yazılım Kullanım Koşulları ile bu ürün için geçerli olan belirli ek koşullara tabidir. Şartları kabul etmek istemiyorsanız bu ürünü indirmeyin. Diğer önemli bilgiler için bkz. Hizmet Koşulları. Birden fazla PS4 sistemine indirmek için tek seferlik lisans ücreti. Bunu Ana PS4 Sisteminde kullanırken PlayStation Network'de oturum açmanız gerekmezken diğer PS4 sistemlerinde kullanırken oturum açma gereklidir.Bu ürünü kullanmadan önce önemli sağlık bilgileri hakkında bilgi sahibi olmak için Sağlık Uyarıları kısmına bakın.Sony Interactive Entertainment Inc. Yazılım Kütüphanesi © kullanım hakları Sony Interactive Entertainment Europe kuruluşuna özel olarak lisanslanmıştır ve bu çerçevedeki yazılım kullanım haklarına tabidir. Lisans ve kullanım kurallarının tümüne eu.playstation.com/legal adresinden ulaşabilirsiniz.© CYBER GROUP STUDIOS – 2019. Published by Outright Games Limited. Software © 2019 Outright Games Limited. Developed by Wildsphere. Uses Unreal Engine ©2019 Unreal Engine. All trademarks and copyrights are property of their respective owners. All rights reserved.

PS4

Benzer Ürünler

PS4
Snowrunner
284.00₺ 284.00₺
PS4
The Long Dark
179.00₺ 179.00₺
PS4
The Last Of Us Part II
499.00₺ 255.80₺