Gamehunterz’a hoşgeldiniz. Sitemize üye olarak ekstra fırsatlar yakalamayı ve kampanyaları takip etmeyi unutmayın! Ucuza oyun alışverişleri dileriz.

Obey Me

Obey Me fiyatları karşılaştırmak için doğru yerdesin. Hemen aşağıdaki bölümümüzden fiyat karşılaştırarak Obey Me satın al. Oyunun sistem gereksinimlerine bak ve satın alan kişilerin yorumlarını oku. Dilersen, Gamehunterz olarak oyun hakkında yazdığımız yorumları okuyabilirsin. Gamehunterz olarak, ucuza alışverişler dileriz!

PsnStore US

170.44₺

PsnStore

172.00₺

PsnStore UK

178.00₺

PsnStore ES

182.24₺

Çıkış tarihi: April 21, 2020
Geliştiren: BLOWFISH STUDIOS PTY LTD
Yayıncı: BLOWFISH STUDIOS PTY LTD
Platform:
Category: ACTION FPS HORROR SURVIVAL SHOT
Yaş Sınırı: None
None
Obey Me, mutant sürüleri, cehennem iblisleri ve meleklere benzer makinelerle savaşan uyumsuz bir şeytan ikilisi üzerine kurulu olan heyecanlı bir 3D Brawler dövüş oyunudur.Şu anki döneme çok benzeyen bir dönemde, İnsanlığın ruhlarının söz konusu olduğu sonsuz bir çatışmayla Cennet ve Cehennem kilitlendi. Düşük rütbeli bir Ruh Avcısı olan Vanessa Held ve Cehennem Köpeği Monty savaşın sonucunu kendi elleriyle değiştirebilir.Özellikler:- Tek başına veya Yerel Co-op'ta bir arkadaşınla oynayarak benzersiz ve ilgi çekici karakterlerle sürükleyici bir hikâye deneyimle.- Monty ile saldırılarınızı birleştirip birlikte savaşarak önünüze çıkan herkesi ezip geçin.- Her biri özel saldırılara ve becerilere sahip olan çeşitli silahları edin ve kullanmayı öğren.- Ölen düşmanların ruhlarını topla ve bu ruhları, silahlarını ve Monty'nin dönüşümlerini yükseltmek için kullan.- Obey Me'nin dünyası hakkında daha fazla bilgi edinmek ve hayatta kalma şansını artırmak için çürüyen şehri araştır.Bu ürün, oyun içi konuşmalarda belirtilen dilleri desteklemektedir:İngilizce

PS4

Benzer Ürünler

PS4
Snowrunner
284.00₺ 284.00₺
PS4
The Long Dark
179.00₺ 179.00₺
PS4
The Last Of Us Part II
499.00₺ 255.71₺
PS4
Battlefield V
539.00₺ 279.00₺