Gamehunterz’a hoşgeldiniz. Sitemize üye olarak ekstra fırsatlar yakalamayı ve kampanyaları takip etmeyi unutmayın! Ucuza oyun alışverişleri dileriz.

Phogs!

Phogs! oyununu en iyi fiyatla satın almak istiyorsan doğru yerdesin! Phogs! oyununun fiyatlarını karşılaştır, en ucuz ve güvenilir satıcıyı bul. Phogs! sistem gereksinimlerini ve yorumlarını incele. Haydi, en uygun fiyatlı satıcıya git ve en ucuza Phogs! satın al!

PsnStore Endonezya

208.09₺

PsnStore US

215.24₺

PsnStore

239.00₺

PsnStore UK

239.20₺

PsnStore ES

256.40₺

Çıkış tarihi: Dec. 3, 2020
Geliştiren: COATSINK SOFTWARE LTD
Yayıncı: COATSINK SOFTWARE LTD
Platform:
Category: ACTION FPS HORROR SURVIVAL SHOT
Yaş Sınırı: None
İki kafadar köpeği oynayacağın PHOGS! büyüleyici ve bulmacalarla dolu bir macera. Esnek bir göbekten birbirine bağlı şekilde, tek başına ya da işbirliği (co-op) yaparak Yemek, Uyku ya da Oyun temalı dünyalarda türlü engeli havlayarak, ısırarak ve zıplayarak aşmalısın.Lezzetli atıştırmalıklarla dolu Yemek Dünyası'nı dolaş. Burada tereyağlı kızarmış ekmekten kereviz saplarına ve hatta çikolatanın aktığı bir nehre kadar yok yok!Oyuncak ayıların, yastıkların ve örtülerlerin gecenin dinlendirici ışığının altında parıldadığı Uyku Dünyası'nda gezin.Oyun Dünyası'nın çılgın oyuncak kutusunda oradan oraya zıplayarak sahildeki bir eğlence parkını, eski tip bir arcade'i ve çok daha fazlasını keşfet. Hav diye buna derim!Tek oyunculu ve ortak kontrollü oynanışın yanı sıra yerel ve çevrimiçi işbirliği (co-op) modlarını destekleyen bu oyunda Kırmızı ve Mavi her zaman oynamaya hazır!