Gamehunterz’a hoşgeldiniz. Sitemize üye olarak ekstra fırsatlar yakalamayı ve kampanyaları takip etmeyi unutmayın! Ucuza oyun alışverişleri dileriz.

Gryphon Knight Epic: Definitive Edition

Gryphon Knight Epic: Definitive Edition fiyatları karşılaştırmak için doğru yerdesin. Hemen aşağıdaki bölümümüzden fiyat karşılaştırarak Gryphon Knight Epic: Definitive Edition satın al. Oyunun sistem gereksinimlerine bak ve satın alan kişilerin yorumlarını oku. Dilersen, Gamehunterz olarak oyun hakkında yazdığımız yorumları okuyabilirsin. Gamehunterz olarak, ucuza alışverişler dileriz!

PsnStore US

109.81₺

PsnStore UK

117.39₺

PsnStore

124.00₺

PsnStore ES

130.87₺

Çıkış tarihi: Sept. 11, 2020
Geliştiren: Cyber Rhino Studios
Yayıncı: Cyber Rhino Studios
Platform:
Category: ACTION FPS HORROR SURVIVAL SHOT
Yaş Sınırı: None
Gryphon Knight Epic, klasik shoot'em up'ları, keşifler ve düello benzeri patron savaşlarından unsurları harmanlayan 2D bir Ortaçağ Shoot'em up oyunudur, başarılı bir şövalye olan Sir Oliver ve Aquila'nın ve geri çekilmek zorunda kalan sadık grifonunun hikayesini anlatır. bir kez daha maceraya.Sör Oliver zaten bir ejderhayı yendi, bir prensesle evlendi ve krallığı kurtardı. Ancak arayışı sırasında, asla hayal edemeyeceği düşmanlarla karşılaşacak, çünkü… gerçekte hepsi bir zamanlar arkadaştı. Ne oldu? Bu kahramanlar asla haydut olmayacak ... ve hepsi birden? Krallıkta bir şeyler çürümüştür ve ne olduğunu keşfetmek Oliver'a düşer.- El yapımı 9 seviyede savaşın.- Zorlu patronlarla düello yapın ve silahlarını alın.- Karakteriniz için ekipman ve dünyanın antik çağlarından parçalar bulmak için aşamaları keşfedin.- Eski zamanlarda olduğu gibi zorlu oyun ve piksel sanatı grafiklerinin keyfini çıkarın.- Yerel işbirliği modu, bir arkadaşınız her zaman görevinize yardımcı olmak için katılabilir!

None
None