Gamehunterz’a hoşgeldiniz. Sitemize üye olarak ekstra fırsatlar yakalamayı ve kampanyaları takip etmeyi unutmayın! Ucuza oyun alışverişleri dileriz.

Sword Of The Necromancer

Sword Of The Necromancer fiyatları karşılaştırmak için doğru yerdesin. Hemen aşağıdaki bölümümüzden fiyat karşılaştırarak Sword Of The Necromancer satın al. Oyunun sistem gereksinimlerine bak ve satın alan kişilerin yorumlarını oku. Dilersen, Gamehunterz olarak oyun hakkında yazdığımız yorumları okuyabilirsin. Gamehunterz olarak, ucuza alışverişler dileriz!

PsnStore US

126.72₺

PsnStore UK

140.89₺

PsnStore

144.00₺

PsnStore ES

151.01₺

Çıkış tarihi: Jan. 28, 2021
Geliştiren: Grimorio of Games S.L.
Yayıncı: Grimorio of Games S.L.
Platform:
Category: ACTION FPS HORROR SURVIVAL SHOT
Yaş Sınırı: None
Sevdiğiniz geri birini getirmek için ne yapardınız?Necromancer Kılıç ile bir zindan-paletli aksiyon RPG Rogue benzeri ikna ettin yanında savaşmak yapmak için mağlup düşmanları canlandırabilirsiniz elemanları.Necromancer ve yardım Tama Kılıç yasak güçlerini kullanarak müttefikleri halinde düşmanlar çevirin ölümden Koko geri getirmek için yeterli güç kazanmak için zindan derinliklerinde ulaşır.canavar biraz ordu toplayın, silah ve kalıntıları ve sizin ve objektif arasında duran gardiyanlar almaya kadar seviyesi ile donatmak.- müttefikleri halinde düşmanlar çevirin: mağlup canavarlar canlandırmak ve onları yanında savaşmak yapmak Necromancer Kılıç kullanın.- silah ve emanetler toplayın: Her silah onlara çeşitli efektler ve özelliklerini verir prosedürel silah üretme sistemine diğerleri sayesinde farklıdır.- tüm gücünüzle mücadele: düşmanları yenmek silah ve nesneler kullanarak çeşitli ve akışkan kafa kafaya savaş sistemini hakim.- Üst seviye: düşmanları savaşarak karakterinizi geliştirmek ve istatistikleri yükseltmek. Bunların yanında savaşan ederek davet canavarlar geliştirin.- Ölüm son değildir: Her deneyin yakın Necromancer için alır. Sen tüm donanımlı silah ve canavarlar kaybedersiniz ama size vadede elde yarısı seviyesini koruyacaktır.Eğer zindan boyunca ilerlemek olarak Discover Tama ve Koko'nun geçmiş: - gerçeği öğrenin.- Yerel co-op oyun: Kullanım Homunculus Şişesi yerel kooperatif oyununda bir arkadaşıyla oynanabilir karakter ve oyun bir kopyasını oluşturun.""Efsane diyor, derin bu dağlarda içinde, bir kâfir sonsuz yaşam elde etmek için tanrıların iradesini ihlal etmeye karar verdi.kafir bu sapkın girişimi başarılı ve ölümsüzlüğü bağışta bulunabileceğini yasak ritüelleri için bir araç yarattık ... ve hatta ölüleri diriltmek.yıllar ve yüzyıllar boyunca birçok kendileri için bu gücü elde etmek için çalıştık, ancak Necromancer Kullanıcı mezar odasında bulunan tüm ölümü oldu.Onlar Necromancer oluşturulan aracı da bir silah olduğunu söylemek ...Necromancer Kılıç”Tama kıtanın etrafında onu hac içinde rahibesi Koko eskort görevi verildi eski sahtekar olduğunu. Onların seyahat sırasında Koko ölür ve Tama efsaneleri ölü diriltmek olabilecek bir güç vardır yaşıyor demek Necromancer Kullanıcı crypt, cesedi taşır.umutsuzluk dolu, Tama, ölüçağırıcılık yasak gücünü elde gölgelerde pusuda tehlikeleri görmezden amacıyla zindan girecek.

None
None

Benzer Ürünler

Hemen İncele
PS4
Snowrunner
284.00₺ 284.00₺
Hemen İncele
PS4
The Long Dark
179.00₺ 179.00₺
Hemen İncele
PS4
Battlefield V
539.00₺ 279.00₺