Gamehunterz’a hoşgeldiniz. Sitemize üye olarak ekstra fırsatlar yakalamayı ve kampanyaları takip etmeyi unutmayın! Ucuza oyun alışverişleri dileriz.

Arcade Archives The Fairyland Story

Arcade Archives The Fairyland Story fiyatları karşılaştırmak için doğru yerdesin. Hemen aşağıdaki bölümümüzden fiyat karşılaştırarak Arcade Archives The Fairyland Story satın al. Oyunun sistem gereksinimlerine bak ve satın alan kişilerin yorumlarını oku. Dilersen, Gamehunterz olarak oyun hakkında yazdığımız yorumları okuyabilirsin. Gamehunterz olarak, ucuza alışverişler dileriz!

PsnStore

67.00₺

PsnStore US

68.19₺

PsnStore UK

68.82₺

PsnStore ES

70.74₺

Çıkış tarihi: Dec. 3, 2020
Geliştiren: HAMSTER CORPORATION
Yayıncı: HAMSTER CORPORATION
Platform:
Category: ACTION FPS HORROR SURVIVAL SHOT
Yaş Sınırı: None
None
"The Fairyland Story", TAITO tarafından 1985 yılında piyasaya sürülen bir aksiyon oyunudur. Genç bir cadının kontrolünü elinize alın ve kalenin derinliklerindeki canavarlara karşı savaşın. Düşmanlarınızı alt etmek için çeşitli sihir ve tekniklerde ustalaşın."Arcade Archives" serisi birçok klasik Arcade ustasını sadakatle canlandırdı.Oyuncular oyun zorluğu gibi çeşitli oyun ayarlarını değiştirebilir ve aynı zamanda arcade ekran ayarlarının atmosferini yeniden oluşturabilir. Oyuncular ayrıca dünyanın her yerinden yüksek puanlarla birbirlerine karşı rekabet edebilirler.Lütfen, video oyunları için bir nesil kuran başyapıtın keyfini çıkarın.* Bu oyun, oyunun ana kısmı için Japon ROM'unu kullanır. Seçenekler menüsü ve kullanım kılavuzu Japonca, İngilizce, Fransızca, Almanca, İtalyanca ve İspanyolca dillerinde mevcuttur.

PS4

Benzer Ürünler