Gamehunterz’a hoşgeldiniz. Sitemize üye olarak ekstra fırsatlar yakalamayı ve kampanyaları takip etmeyi unutmayın! Ucuza oyun alışverişleri dileriz.

Chess Knights: Viking Lands

Chess Knights: Viking Lands oyununu en iyi fiyatla satın almak istiyorsan doğru yerdesin! Chess Knights: Viking Lands oyununun fiyatlarını karşılaştır, en ucuz ve güvenilir satıcıyı bul. Chess Knights: Viking Lands sistem gereksinimlerini ve yorumlarını incele. Haydi, en uygun fiyatlı satıcıya git ve en ucuza Chess Knights: Viking Lands satın al!

PsnStore US

34.36₺

PsnStore

38.00₺

PsnStore UK

39.36₺

PsnStore ES

40.93₺

Çıkış tarihi: March 11, 2021
Geliştiren: QUBYTE INTERACTIVE
Yayıncı: QUBYTE INTERACTIVE
Platform:
Category: ACTION FPS HORROR SURVIVAL SHOT
Yaş Sınırı: None
Güzel ve tehlikeli Viking Topraklarında Şövalyelerin Kral ve Kraliçelerini kurtarmalarına yardım edin. Satrançtan ilham alan yenilikçi bir oyun konsepti.Bu, satrançtan esinlenen orijinal bir bulmaca oyunudur. Satranç Şövalyelerini kullanarak, diğer taşlarınızın tutsak tutulduğu karelere ulaşana kadar tahta boyunca hareket etmeniz gerekir. Ardından, tüm parçalarınızı kurtarmak için düşman parçaları tarafından ele geçirilmeden güvenli bölgeye geri dönün!Aşağıdakiler mevcuttur:Tüm taşlar bir satranç oyunundaki gibi hareket eder, ancak amaç, atlarınızı kullanarak tahtanın belirli karelerinde sıkışıp kalmış diğer taşları serbest bırakmaktır;Karmaşıklığı artan 40 el yapımı seviye.Satrançsız bir satranç oyunu. Bu, hem satranç severler hem de yeni başlayanlar için tamamen yeni bir oyun konseptidir (oynamak için herhangi bir satranç bilmenize gerek yoktur);Viking Topraklarının güzelliğinin ve tehlikelerinin tadını çıkarın;Orijinal olarak bestelenmiş film müzikleri;